Third Laura Strong Born: Oct 31, 1979 in St. John's, NL Resides: St. John's, NL Started Curling: 1990 Throws: Left |
|
| Draw | Team | Game |
| 2 | vs. Lawton (SK) | L LOSS |
| 3 | vs. Martin (SK) | L LOSS |
| 6 | vs. Campbell (SK) | L LOSS |
| 7 | vs. Inglis (SK) | L LOSS |
| 8 | vs. Moore (SK) | L LOSS |
| Games: | 5 |
| Record: | 0W - 5L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 3.19 |
| PA/G: | 8.30 |
| Hammer Efficiency: | 0.15 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.10 |
| #Shots | PCT | ||