Second Larisa Murray Born: Mar 31, 1987 in Oxbow, SK Resides: Regina, SK Started Curling: 1995 Throws: Right |
|
Lead Debbie Lozinski Born: Apr 27, 1979 in Regina, SK Resides: Regina, SK Started Curling: 1991 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 2 | vs. Campbell (SK) | L LOSS |
| 4 | vs. Martin (SK) | W WIN |
| 5 | vs. Inglis (SK) | W WIN |
| 6 | vs. Lawton (SK) | L LOSS |
| 8 | vs. Schneider (SK) | W WIN |
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 1L |
| PF/G: | 5.83 |
| PA/G: | 5.42 |
| Hammer Efficiency: | 0.26 |
| Steal Defense: | 0.30 |
| Force Efficiency: | 0.75 |
| Steal Efficiency: | 0.19 |
| #Shots | PCT | ||