SKIP Nancy Martin Born: Feb 17, 1973 in Rose Town, SK Resides: Saskatoon, SK Started Curling: 1985 Throws: Right |
|
Second Sherry Just Born: Jun 17, 1986 in Winnipeg, MB Resides: Prince Albert, CAN Started Curling: 1992 Throws: Right |
|
Lead Jinaye Yanota Born: Oct 20, 1990 in Macklin, SK Resides: Lloydminster, SK Started Curling: 1999 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Inglis (SK) | L LOSS |
| 3 | vs. Schneider (SK) | W WIN |
| 4 | vs. Moore (SK) | L LOSS |
| 5 | vs. Lawton (SK) | L LOSS |
| 7 | vs. Campbell (SK) | L LOSS |
| Games: | 5 |
| Record: | 1W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 0W - 2L |
| PF/G: | 6.09 |
| PA/G: | 7.39 |
| Hammer Efficiency: | 0.50 |
| Steal Defense: | 0.17 |
| Force Efficiency: | 0.47 |
| Steal Efficiency: | 0.18 |
| #Shots | PCT | ||