SKIP Michelle Englot Born: Jan 22, 1964 in Montmartre, SK Resides: Regina, SK Started Curling: 1976 Throws: Right |
|
Second Stephanie Schmidt Born: Nov 1, 1989 in Saskatoon, SK Resides: Regina, SK Started Curling: 1995 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 2 | vs. Barker (SK) | W WIN |
| 4 | vs. Dutton (SK) | W WIN |
| 5 | vs. Selzer (SK) | W WIN |
| 6 | vs. Silvernagle (SK) | L LOSS |
| 8 | vs. Anderson (SK) | L LOSS |
| 9 | vs. Barker (SK) | W WIN |
| 10 | vs. Anderson (SK) | W WIN |
| PG3v4 | vs. Campbell (SK) | L LOSS |
| Games: | 8 |
| Record: | 5W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 0W - 1L |
| PF/G: | 7.14 |
| PA/G: | 5.57 |
| Hammer Efficiency: | 0.43 |
| Steal Defense: | 0.11 |
| Force Efficiency: | 0.68 |
| Steal Efficiency: | 0.14 |
| #Shots | PCT | ||