SKIP Jolene Campbell Born: Aug 12, 1981 in Saskatoon, SK Resides: Regina, SK Started Curling: 1990 Throws: Right |
|
Third Ashley Deck Born: Sep 19, 1989 in Orillia, ON Resides: Regina, SK Started Curling: 1993 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 2 | vs. Moore (SK) | W WIN |
| 3 | vs. Inglis (SK) | W WIN |
| 6 | vs. Schneider (SK) | W WIN |
| 7 | vs. Martin (SK) | W WIN |
| 8 | vs. Lawton (SK) | L LOSS |
| PG3v4 | vs. Englot (SK) | W WIN |
| SF | vs. Silvernagle (SK) | W WIN |
| CF | vs. Lawton (SK) | W WIN |
| Games: | 8 |
| Record: | 7W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 2W - 0L |
| PF/G: | 7.75 |
| PA/G: | 5.07 |
| Hammer Efficiency: | 0.27 |
| Steal Defense: | 0.23 |
| Force Efficiency: | 0.63 |
| Steal Efficiency: | 0.28 |
| #Shots | PCT | ||