SKIP Sherry Anderson Born: Jan 6, 1964 in Prince Albert, SK Resides: Delisle, SK Started Curling: 1972 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 2 | vs. Silvernagle (SK) | L LOSS |
| 3 | vs. Dutton (SK) | L LOSS |
| 6 | vs. Barker (SK) | W WIN |
| 7 | vs. Selzer (SK) | W WIN |
| 8 | vs. Englot (SK) | W WIN |
| 10 | vs. Englot (SK) | L LOSS |
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 2W - 0L |
| PF/G: | 6.91 |
| PA/G: | 7.64 |
| Hammer Efficiency: | 0.43 |
| Steal Defense: | 0.23 |
| Force Efficiency: | 0.61 |
| Steal Efficiency: | 0.24 |
| #Shots | PCT | ||