| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Dutton (SK) | L LOSS |
| 3 | vs. Barker (SK) | L LOSS |
| 4 | vs. Silvernagle (SK) | L LOSS |
| 5 | vs. Englot (SK) | L LOSS |
| 7 | vs. Anderson (SK) | L LOSS |
| Games: | 5 |
| Record: | 0W - 5L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 0W - 1L |
| PF/G: | 4.65 |
| PA/G: | 9.07 |
| Hammer Efficiency: | 0.20 |
| Steal Defense: | 0.28 |
| Force Efficiency: | 0.40 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
| #Shots | PCT | ||