| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. MacKenzie (PEI) | L LOSS |
| 2 | vs. Campbell (PEI) | L LOSS |
| 4 | vs. Hope (PEI) | L LOSS |
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 3.48 |
| PA/G: | 10.43 |
| Hammer Efficiency: | 0.09 |
| Steal Defense: | 0.33 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
| #Shots | PCT | ||