SKIP Robert Campbell Born: Jun 23, 1966 in Charlottetown, PEI Resides: Charlottetown, PEI Started Curling: 1981 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Jay (PEI) | L LOSS |
| 2 | vs. Stevenson (PEI) | W WIN |
| 3 | vs. Weeks (PEI) | W WIN |
| 4 | vs. Jay (PEI) | W WIN |
| 5 | vs. MacDonald (PEI) | W WIN |
| 6 | vs. MacKenzie (PEI) | L LOSS |
| 7 | vs. Jay (PEI) | L LOSS |
| Games: | 7 |
| Record: | 4W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 6.46 |
| PA/G: | 5.85 |
| Hammer Efficiency: | 0.28 |
| Steal Defense: | 0.20 |
| Force Efficiency: | 0.71 |
| Steal Efficiency: | 0.17 |
| #Shots | PCT | ||