| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Dobson (NB) | L LOSS |
| 2 | vs. Grattan (NB) | L LOSS |
| 3 | vs. LeCocq (NB) | L LOSS |
| 4 | vs. Tallon (NB) | W WIN |
| 5 | vs. Mott (NB) | L LOSS |
| 6 | vs. Odishaw (NB) | L LOSS |
| 7 | vs. Longley (NB) | L LOSS |
| Games: | 7 |
| Record: | 1W - 6L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.19 |
| PA/G: | 12.04 |
| Hammer Efficiency: | 0.23 |
| Steal Defense: | 0.45 |
| Force Efficiency: | 0.29 |
| Steal Efficiency: | 0.05 |
| #Shots | PCT | ||