| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Grattan (NB) | L LOSS |
| 2 | vs. Dobson (NB) | W WIN |
| 3 | vs. Tallon (NB) | W WIN |
| 4 | vs. LeCocq (NB) | L LOSS |
| 5 | vs. Longley (NB) | L LOSS |
| 6 | vs. Hanson (NB) | W WIN |
| 7 | vs. Mott (NB) | L LOSS |
| Games: | 7 |
| Record: | 3W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 1L |
| PF/G: | 7.54 |
| PA/G: | 7.38 |
| Hammer Efficiency: | 0.39 |
| Steal Defense: | 0.33 |
| Force Efficiency: | 0.41 |
| Steal Efficiency: | 0.24 |
| #Shots | PCT | ||