Third Andy McCann Born: Apr 26, 1982 in Oromocto, NB Resides: Moncton, NB Started Curling: 1993 Throws: Right |
|
Second Scott Jones Born: Nov 4, 1971 in Moncton, NB Resides: Moncton, NB Started Curling: 1986 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Longley (NB) | W WIN |
| 2 | vs. Mott (NB) | W WIN |
| 3 | vs. Hanson (NB) | W WIN |
| 4 | vs. Odishaw (NB) | W WIN |
| 5 | vs. Dobson (NB) | W WIN |
| 6 | vs. Tallon (NB) | W WIN |
| 7 | vs. Grattan (NB) | L LOSS |
| SF | vs. Longley (NB) | W WIN |
| CF | vs. Grattan (NB) | L LOSS |
| Games: | 9 |
| Record: | 7W - 2L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 2W - 1L |
| PF/G: | 8.10 |
| PA/G: | 6.31 |
| Hammer Efficiency: | 0.38 |
| Steal Defense: | 0.28 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.39 |
| #Shots | PCT | ||