SKIP James Grattan Born: Jul 28, 1974 in Ottawa, ON Resides: Oromocto, NB Started Curling: 1986 Throws: Right |
|
Lead Josh Barry Born: Jun 20, 1992 in Fredericton, NB Resides: Fredericton, NB Started Curling: 1999 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Odishaw (NB) | W WIN |
| 2 | vs. Hanson (NB) | W WIN |
| 3 | vs. Longley (NB) | W WIN |
| 4 | vs. Mott (NB) | W WIN |
| 5 | vs. Tallon (NB) | L LOSS |
| 6 | vs. Dobson (NB) | W WIN |
| 7 | vs. LeCocq (NB) | W WIN |
| CF | vs. LeCocq (NB) | W WIN |
| Games: | 8 |
| Record: | 7W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 2W - 0L |
| PF/G: | 8.33 |
| PA/G: | 5.56 |
| Hammer Efficiency: | 0.43 |
| Steal Defense: | 0.24 |
| Force Efficiency: | 0.64 |
| Steal Efficiency: | 0.38 |
| #Shots | PCT | ||