| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Koe (NT) | L LOSS |
| 2 | vs. Paslawski (YK) | L LOSS |
| 3 | vs. Koe (NT) | L LOSS |
| 4 | vs. Scoffin (YK) | L LOSS |
| 5 | vs. Paslawski (YK) | L LOSS |
| 6 | vs. Scoffin (YK) | W WIN |
| Games: | 6 |
| Record: | 1W - 5L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 1L |
| PF/G: | 5.51 |
| PA/G: | 9.18 |
| Hammer Efficiency: | 0.17 |
| Steal Defense: | 0.39 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.19 |
| #Shots | PCT | ||