SKIP Jamie Koe Born: Nov 3, 1977 in Yellowknife, NT Resides: Yellowknife, NT Started Curling: 1990 Throws: Right |
|
Second Brad Chorostkowski Born: Sep 5, 1973 in Yellowknife, NT Resides: Started Curling: 1985 Throws: Right |
|
Lead Robert Borden Born: Oct 3, 1986 in Yellowknife, NT Resides: Yellowknife, NT Started Curling: 1998 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Skauge (NT) | W WIN |
| 2 | vs. Scoffin (YK) | W WIN |
| 3 | vs. Skauge (NT) | W WIN |
| 4 | vs. Paslawski (YK) | W WIN |
| 5 | vs. Scoffin (YK) | W WIN |
| 6 | vs. Paslawski (YK) | W WIN |
| Games: | 6 |
| Record: | 6W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 9.40 |
| PA/G: | 4.80 |
| Hammer Efficiency: | 0.47 |
| Steal Defense: | 0.14 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.24 |
| #Shots | PCT | ||