| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Peddigrew (NL) | L LOSS |
| 2 | vs. Gushue (NL) | L LOSS |
| 3 | vs. Symonds (NL) | L LOSS |
| 4 | vs. Thomas (NL) | L LOSS |
| 5 | vs. Skanes (NL) | L LOSS |
| Games: | 5 |
| Record: | 0W - 5L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 3.89 |
| PA/G: | 11.67 |
| Hammer Efficiency: | 0.10 |
| Steal Defense: | 0.52 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.23 |
| #Shots | PCT | ||