| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Thomas (NL) | W WIN |
| 2 | vs. Symonds (NL) | W WIN |
| 3 | vs. Peddigrew (NL) | L LOSS |
| 4 | vs. Gushue (NL) | L LOSS |
| 5 | vs. Rowsell (NL) | W WIN |
| TB1 | vs. Peddigrew (NL) | W WIN |
| TB2 | vs. Thomas (NL) | L LOSS |
| Games: | 7 |
| Record: | 4W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.90 |
| PA/G: | 6.23 |
| Hammer Efficiency: | 0.28 |
| Steal Defense: | 0.29 |
| Force Efficiency: | 0.65 |
| Steal Efficiency: | 0.24 |
| #Shots | PCT | ||