| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Lobel (ON) | W WIN |
| 3 | vs. Van Ymeren (ON) | L LOSS |
| 4 | vs. Howard (ON) | L LOSS |
| 5 | vs. Cochrane (ON) | L LOSS |
| 6 | vs. Balsdon (ON) | L LOSS |
| 7 | vs. Epping (ON) | L LOSS |
| 8 | vs. Higgs (ON) | L LOSS |
| 9 | vs. Homan (ON) | W WIN |
| 10 | vs. Rumfeldt (ON) | L LOSS |
| 11 | vs. Walker (ON) | L LOSS |
| Games: | 10 |
| Record: | 2W - 8L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.51 |
| PA/G: | 9.88 |
| Hammer Efficiency: | 0.37 |
| Steal Defense: | 0.25 |
| Force Efficiency: | 0.32 |
| Steal Efficiency: | 0.23 |
| #Shots | PCT | ||