Third Jeff Guignard Born: Mar 1, 1979 in Bathurst, NB Resides: Vancouver, BC Started Curling: 1992 Throws: Right |
|
Second Paul Winford Born: Jun 13, 1974 in Ottawa, ON Resides: Ottawa, ON Started Curling: 1985 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Cochrane (ON) | W WIN |
| 2 | vs. Balsdon (ON) | L LOSS |
| 3 | vs. Epping (ON) | W WIN |
| 4 | vs. Higgs (ON) | W WIN |
| 6 | vs. Rumfeldt (ON) | W WIN |
| 7 | vs. Walker (ON) | L LOSS |
| 8 | vs. Lobel (ON) | L LOSS |
| 9 | vs. Beddows (ON) | L LOSS |
| 10 | vs. Van Ymeren (ON) | L LOSS |
| 11 | vs. Howard (ON) | W WIN |
| Games: | 10 |
| Record: | 5W - 5L |
| Extra Ends: | 2W - 1L |
| One-Point Games: | 1W - 2L |
| PF/G: | 6.42 |
| PA/G: | 6.42 |
| Hammer Efficiency: | 0.30 |
| Steal Defense: | 0.28 |
| Force Efficiency: | 0.41 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
| #Shots | PCT | ||