SKIP Rob Lobel Born: Jun 2, 1966 in Montreal, QC Resides: Thornhill, ON Started Curling: 1979 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Beddows (ON) | L LOSS |
| 2 | vs. Van Ymeren (ON) | L LOSS |
| 3 | vs. Howard (ON) | L LOSS |
| 4 | vs. Cochrane (ON) | L LOSS |
| 5 | vs. Balsdon (ON) | L LOSS |
| 6 | vs. Epping (ON) | W WIN |
| 7 | vs. Higgs (ON) | L LOSS |
| 8 | vs. Homan (ON) | W WIN |
| 9 | vs. Rumfeldt (ON) | W WIN |
| 10 | vs. Walker (ON) | L LOSS |
| Games: | 10 |
| Record: | 3W - 7L |
| Extra Ends: | 1W - 1L |
| One-Point Games: | 2W - 1L |
| PF/G: | 6.15 |
| PA/G: | 8.57 |
| Hammer Efficiency: | 0.21 |
| Steal Defense: | 0.25 |
| Force Efficiency: | 0.36 |
| Steal Efficiency: | 0.19 |
| #Shots | PCT | ||