SKIP Rob Rumfeldt Born: Feb 18, 1966 in Windsor, ON Resides: Guelph, ON Started Curling: 1977 Throws: Right |
|
Third Adam Spencer Born: Jul 11, 1972 in Guelph, ON Resides: Guelph, ON Started Curling: 1983 Throws: Right |
|
Second Scott Howard Born: Jul 11, 1990 in Midland, CAN Resides: Penetanguishene , CAN Started Curling: 8 Throws: Right |
|
Lead Scott Hodgson Born: Nov 8, 1983 in Guelph, ON Resides: Caledon, ON Started Curling: 1989 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Howard (ON) | W WIN |
| 2 | vs. Cochrane (ON) | W WIN |
| 3 | vs. Balsdon (ON) | W WIN |
| 4 | vs. Epping (ON) | L LOSS |
| 5 | vs. Higgs (ON) | W WIN |
| 6 | vs. Homan (ON) | L LOSS |
| 8 | vs. Walker (ON) | L LOSS |
| 9 | vs. Lobel (ON) | L LOSS |
| 10 | vs. Beddows (ON) | W WIN |
| 11 | vs. Van Ymeren (ON) | L LOSS |
| Games: | 10 |
| Record: | 5W - 5L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 2L |
| PF/G: | 8.27 |
| PA/G: | 7.41 |
| Hammer Efficiency: | 0.45 |
| Steal Defense: | 0.18 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.19 |
| #Shots | PCT | ||