SKIP Glenn Howard Born: Jul 17, 1962 in Midland, ON Resides: Penetanguishene, ON Started Curling: 1972 Throws: Right |
|
Third Wayne Middaugh Born: Sep 20, 1967 in Brampton, ON Resides: Victoria Harbour, ON Started Curling: 1980 Throws: Right |
|
Second Brent Laing Born: Dec 10, 1978 in Meaford, ON Resides: Horseshoe Valley, ON Started Curling: 1987 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Rumfeldt (ON) | L LOSS |
| 2 | vs. Walker (ON) | W WIN |
| 3 | vs. Lobel (ON) | W WIN |
| 4 | vs. Beddows (ON) | W WIN |
| 5 | vs. Van Ymeren (ON) | W WIN |
| 7 | vs. Cochrane (ON) | W WIN |
| 8 | vs. Balsdon (ON) | L LOSS |
| 9 | vs. Epping (ON) | W WIN |
| 10 | vs. Higgs (ON) | W WIN |
| 11 | vs. Homan (ON) | L LOSS |
| PG1v2 | vs. Balsdon (ON) | W WIN |
| CF | vs. Balsdon (ON) | L LOSS |
| Games: | 12 |
| Record: | 8W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 2L |
| PF/G: | 9.06 |
| PA/G: | 5.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.59 |
| Steal Defense: | 0.15 |
| Force Efficiency: | 0.59 |
| Steal Efficiency: | 0.27 |
| #Shots | PCT | ||