Second Codey Maus Born: Nov 16, 1985 in Owen Sound, ON Resides: Tara, ON Started Curling: 1992 Throws: Right |
|
Lead Bill Buchanan Born: Feb 3, 1971 in Welland, ON Resides: Fonthill, ON Started Curling: 1984 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Balsdon (ON) | L LOSS |
| 2 | vs. Epping (ON) | L LOSS |
| 4 | vs. Homan (ON) | L LOSS |
| 5 | vs. Rumfeldt (ON) | L LOSS |
| 6 | vs. Walker (ON) | L LOSS |
| 7 | vs. Lobel (ON) | W WIN |
| 8 | vs. Beddows (ON) | W WIN |
| 9 | vs. Van Ymeren (ON) | W WIN |
| 10 | vs. Howard (ON) | L LOSS |
| 11 | vs. Cochrane (ON) | L LOSS |
| Games: | 10 |
| Record: | 3W - 7L |
| Extra Ends: | 0W - 3L |
| One-Point Games: | 1W - 3L |
| PF/G: | 5.96 |
| PA/G: | 7.45 |
| Hammer Efficiency: | 0.26 |
| Steal Defense: | 0.40 |
| Force Efficiency: | 0.68 |
| Steal Efficiency: | 0.21 |
| #Shots | PCT | ||