Second Brad Kidd Born: Dec 2, 1985 in Peterborough, ON Resides: Peterborough, ON Started Curling: 1993 Throws: Right |
|
SKIP Bryan Cochrane Born: Oct 9, 1957 in Winchester, ON Resides: Russell, ON Started Curling: 1970 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Homan (ON) | L LOSS |
| 2 | vs. Rumfeldt (ON) | L LOSS |
| 3 | vs. Walker (ON) | L LOSS |
| 4 | vs. Lobel (ON) | W WIN |
| 5 | vs. Beddows (ON) | W WIN |
| 6 | vs. Van Ymeren (ON) | W WIN |
| 7 | vs. Howard (ON) | L LOSS |
| 9 | vs. Balsdon (ON) | W WIN |
| 10 | vs. Epping (ON) | W WIN |
| 11 | vs. Higgs (ON) | W WIN |
| PG3v4 | vs. Walker (ON) | W WIN |
| SF | vs. Balsdon (ON) | L LOSS |
| Games: | 12 |
| Record: | 7W - 5L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.21 |
| PA/G: | 7.52 |
| Hammer Efficiency: | 0.49 |
| Steal Defense: | 0.22 |
| Force Efficiency: | 0.51 |
| Steal Efficiency: | 0.25 |
| #Shots | PCT | ||