| Draw | Team | Game |
| 2 | vs. Eberle (SK) | W WIN |
| 3 | vs. Haichert (SK) | L LOSS |
| 4 | vs. Englot (SK) | W WIN |
| 6 | vs. Barber (SK) | L LOSS |
| 8 | vs. Vey (SK) | W WIN |
| TB1 | vs. Haichert (SK) | W WIN |
| TB2 | vs. Eberle (SK) | W WIN |
| PGs | vs. Paulsen (SK) | L LOSS |
| Games: | 8 |
| Record: | 5W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 2W - 0L |
| PF/G: | 5.26 |
| PA/G: | 5.26 |
| Hammer Efficiency: | 0.15 |
| Steal Defense: | 0.23 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
| #Shots | PCT | ||