| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Barber (SK) | W WIN |
| 3 | vs. Selzer (SK) | W WIN |
| 5 | vs. Vey (SK) | W WIN |
| 6 | vs. Englot (SK) | L LOSS |
| 7 | vs. Eberle (SK) | L LOSS |
| TB1 | vs. Selzer (SK) | L LOSS |
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 1L |
| PF/G: | 5.59 |
| PA/G: | 5.76 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.20 |
| Force Efficiency: | 0.68 |
| Steal Efficiency: | 0.17 |
| #Shots | PCT | ||