| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Haichert (SK) | L LOSS |
| 3 | vs. Englot (SK) | L LOSS |
| 5 | vs. Eberle (SK) | L LOSS |
| 6 | vs. Selzer (SK) | W WIN |
| 7 | vs. Vey (SK) | L LOSS |
| Games: | 5 |
| Record: | 1W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 0W - 2L |
| PF/G: | 5.40 |
| PA/G: | 5.80 |
| Hammer Efficiency: | 0.35 |
| Steal Defense: | 0.22 |
| Force Efficiency: | 0.63 |
| Steal Efficiency: | 0.19 |
| #Shots | PCT | ||