| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Friesen (SK) | W WIN |
| 3 | vs. Campbell (SK) | L LOSS |
| 5 | vs. Lawton (SK) | L LOSS |
| 6 | vs. Shumay (SK) | L LOSS |
| 7 | vs. Paulsen (SK) | L LOSS |
| Games: | 5 |
| Record: | 1W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 1W - 1L |
| PF/G: | 5.32 |
| PA/G: | 7.66 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.29 |
| Force Efficiency: | 0.44 |
| Steal Efficiency: | 0.13 |
| #Shots | PCT | ||