| Draw | Team | Game |
| 2 | vs. Campbell (SK) | L LOSS |
| 4 | vs. Lawton (SK) | L LOSS |
| 5 | vs. Friesen (SK) | W WIN |
| 7 | vs. Stewart (SK) | W WIN |
| 8 | vs. Shumay (SK) | W WIN |
| TB2 | vs. Campbell (SK) | W WIN |
| PGs | vs. Selzer (SK) | W WIN |
| SF | vs. Englot (SK) | L LOSS |
| Games: | 8 |
| Record: | 5W - 3L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 2W - 0L |
| PF/G: | 6.71 |
| PA/G: | 6.43 |
| Hammer Efficiency: | 0.34 |
| Steal Defense: | 0.18 |
| Force Efficiency: | 0.52 |
| Steal Efficiency: | 0.19 |
| #Shots | PCT | ||