SKIP Chantelle Eberle Born: Sep 17, 1981 in Regina, SK Resides: Regina, SK Started Curling: 1988 Throws: Right |
|
Lead Debbie Lozinski Born: Apr 27, 1979 in Regina, SK Resides: Regina, SK Started Curling: 1991 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 2 | vs. Selzer (SK) | L LOSS |
| 4 | vs. Vey (SK) | W WIN |
| 5 | vs. Barber (SK) | W WIN |
| 7 | vs. Haichert (SK) | W WIN |
| 8 | vs. Englot (SK) | L LOSS |
| TB2 | vs. Selzer (SK) | L LOSS |
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 1L |
| PF/G: | 6.32 |
| PA/G: | 6.32 |
| Hammer Efficiency: | 0.31 |
| Steal Defense: | 0.32 |
| Force Efficiency: | 0.53 |
| Steal Efficiency: | 0.23 |
| #Shots | PCT | ||