SKIP Stefanie Lawton Born: Jun 20, 1980 in Prince Albert, SK Resides: Saskatoon, SK Started Curling: 1991 Throws: Right |
|
Third Sherry Anderson Born: Jan 6, 1964 in Prince Albert, SK Resides: Delisle, SK Started Curling: 1972 Throws: Right |
|
Lead Marliese Kasner Born: Jan 8, 1982 in Prince Albert, SK Resides: Shellbrook, SK Started Curling: 1992 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 2 | vs. Shumay (SK) | W WIN |
| 4 | vs. Paulsen (SK) | W WIN |
| 5 | vs. Stewart (SK) | W WIN |
| 7 | vs. Friesen (SK) | W WIN |
| 8 | vs. Campbell (SK) | W WIN |
| PGs | vs. Englot (SK) | W WIN |
| CF | vs. Englot (SK) | W WIN |
| Games: | 7 |
| Record: | 7W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 7.74 |
| PA/G: | 4.35 |
| Hammer Efficiency: | 0.44 |
| Steal Defense: | 0.15 |
| Force Efficiency: | 0.72 |
| Steal Efficiency: | 0.28 |
| #Shots | PCT | ||