SKIP Jolene Campbell Born: Aug 12, 1981 in Saskatoon, SK Resides: Regina, SK Started Curling: 1990 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 2 | vs. Paulsen (SK) | W WIN |
| 3 | vs. Stewart (SK) | W WIN |
| 4 | vs. Shumay (SK) | L LOSS |
| 6 | vs. Friesen (SK) | W WIN |
| 8 | vs. Lawton (SK) | L LOSS |
| TB1 | vs. Shumay (SK) | W WIN |
| TB2 | vs. Paulsen (SK) | L LOSS |
| Games: | 7 |
| Record: | 4W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.03 |
| PA/G: | 5.74 |
| Hammer Efficiency: | 0.46 |
| Steal Defense: | 0.14 |
| Force Efficiency: | 0.58 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
| #Shots | PCT | ||