SKIP Julie Hastings Born: Sep 5, 1975 in North York, ON Resides: Markham, ON Started Curling: 1985 Throws: Right |
|
Second Stacey Smith Born: Mar 14, 1978 in North York, ON Resides: Toronto, ON Started Curling: 1984 Throws: Right |
|
Alternate Christy Trombley Born: Sep 5, 1975 in Toronto, ON Resides: Toronto, ON Started Curling: 1985 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 2 | vs. Sigfridsson (SWE) | L LOSS |
| 4 | vs. Jones (MB) | L LOSS |
| 6 | vs. Tirinzoni (SUI) | L LOSS |
| 9 | vs. Middaugh (ON) | L LOSS |
| 11 | vs. Sweeting (AB) | W WIN |
| Games: | 5 |
| Record: | 1W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 0W - 2L |
| PF/G: | 6.83 |
| PA/G: | 8.29 |
| Hammer Efficiency: | 0.37 |
| Steal Defense: | 0.26 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.23 |
| #Shots | PCT | ||