SKIP Stefanie Lawton Born: Jun 20, 1980 in Prince Albert, SK Resides: Saskatoon, SK Started Curling: 1991 Throws: Right |
|
Third Sherry Anderson Born: Jan 6, 1964 in Prince Albert, SK Resides: Delisle, SK Started Curling: 1972 Throws: Right |
|
Lead Marliese Kasner Born: Jan 8, 1982 in Prince Albert, SK Resides: Shellbrook, SK Started Curling: 1992 Throws: Right |
|
| Draw | Team | Game |
| 2 | vs. Nedohin (AB) | W WIN |
| 4 | vs. Muirhead (SCO) | L LOSS |
| 6 | vs. Jaeggi (SUI) | L LOSS |
| 9 | vs. Homan (ON) | W WIN |
| 11 | vs. Webster (AB) | W WIN |
| QF | vs. Homan (ON) | L LOSS |
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.14 |
| PA/G: | 7.62 |
| Hammer Efficiency: | 0.38 |
| Steal Defense: | 0.12 |
| Force Efficiency: | 0.69 |
| Steal Efficiency: | 0.24 |
| #Shots | PCT | ||