| Draw | Team | Game |
| 1 | vs. Muirhead (SCO) | L LOSS |
| 2 | vs. Webster (AB) | L LOSS |
| 6 | vs. Lawton (SK) | W WIN |
| 8 | vs. Nedohin (AB) | L LOSS |
| 10 | vs. Homan (ON) | L LOSS |
| Games: | 5 |
| Record: | 1W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 0W - 1L |
| PF/G: | 6.67 |
| PA/G: | 7.69 |
| Hammer Efficiency: | 0.37 |
| Steal Defense: | 0.24 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.11 |
| #Shots | PCT | ||