Curling Scores

M: ATB Okotoks Classic
Okotoks, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 26 -- 2:00pm MT
Ross Whyte Final
Kevin Koe (5) Watch Live Curling!
W: The Challenger
Basel, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 26 -- 10:00am CET
Eve Muirhead Final
Irene Schori (8) Watch Live Curling!
M: Swiss Olympic Qualification
Biel, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Fri, Sep 24 -- 10:00am CET
Peter De Cruz Final
Yannick Schwaller (10) Watch Live Curling!
M: Chairman's Cup
Seoul, KOR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Mon, Sep 27 -- 2:00am CET
JaeBeom Lee Final
Jongduk Park (9)
M: The Curling Store Cashspiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 26 -- 2:30pm AT
Travis Colter Final
Stuart Thompson (8)
W: The Curling Store Cashspiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 26 -- 2:30pm AT
Andrea Crawford Final
Christina Black (8)
W: Chairman's Cup
Seoul, KOR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 26 -- 8:00pm ET
Unchi Gim 10  Final
Minji Kim (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
W: Canadian Curling Trials Direct-Entry Event
Ottawa, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: TB2 -- Sun, Sep 26 -- 8:00pm ET
Walker Final
Brown (9)
Eastern Time (ET)
M: Craven SPORTS Services Curling Classic
Martensville, Saskatchewan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Mountain Time (MT)
Bernath Final
Carss (7)
Mountain Time (MT)
M: ATB Okotoks Classic
Okotoks, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Mountain Time (MT)
Whyte Final
Koe (5)
Mountain Time (MT)
M: Canadian Curling PRE-Trials Drect-Entry Event
Ottawa, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Eastern Time (ET)
Grassie Final
Ryan (EE)
Eastern Time (ET)
W: Canadian Curling PRE-Trials Direct-Entry Event
Ottawa, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Eastern Time (ET)
Brothers Final
Hunkin (9)
Eastern Time (ET)
M: Canadian Curling Trials Direct-Entry Event
Ottawa, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Flasch  
Howard  
Eastern Time (ET)
W: The Challenger
Basel, Switzerland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Central European Time (CET)
Muirhead Final
Schori (8)
Central European Time (CET)
D: Russian Mixed Doubles Trials - Leg 1
Sochi, Russia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Komarova/Goryachev 10  Final
Morozova/Krasikov 11  (EE)
Ezekh/Stukalskiy Final
Moskaleva/Eremin (EE)
Sidorova/Timofeev Final
Samoilik/Vaskov (7)
Central European Time (CET)
M: Swiss Olympic Qualification
Biel, Switzerland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
De Cruz Final
Schwaller (10)
Central European Time (CET)
M: Chairman's Cup
Seoul, Korea
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Central European Time (CET)
Lee Final
Park (9)
Central European Time (CET)
: Craven SPORTS Services Curling Classic
Saskatoon, Saskatchewan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Central Time (CT)
Mitchell Final
Carey (7)
Central Time (CT)
D: Cargill Curling Training Centre MCT Mixed Doubles
Morris, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Central Time (CT)
Walter/Walter Final
Sahaidak/Lott (7)
Watling/Forrester Final
Beriault/Miller (4)
Beaumont/Michaleski Final
Hamblin/Hamblin (8)
Central Time (CT)
B: Michael Izsak Memorial Junior Mens Cash Spiel
Lethbridge, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Mountain Time (MT)
Burton Final
Whittmire (8)
Ballance Final
Wipf (7)
Augustana Vikings Final
Petkau (5)
Mountain Time (MT)
D: Oakville Mixed Doubles Classic
Oakville, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Eastern Time (ET)
Sauder/Harrison Final
Wasylkiw/Konings 10  (7)
Eastern Time (ET)
M: Torchlight Brewing Classic
Trail, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Pacific Time (PT)
Nobert Final
McCrady (6)
Pacific Time (PT)
M: Alliston Curling Club Cash Spiel
Alliston, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Eastern Time (ET)
Tippin 9th
Hutchinson
Eastern Time (ET)
M: The Curling Store Cashspiel
Lower Sackville, Nova Scotia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Atlantic Time (AT)
Colter Final
Thompson (8)
Atlantic Time (AT)
W: The Curling Store Cashspiel
Lower Sackville, Nova Scotia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Atlantic Time (AT)
Crawford Final
Black (8)
Atlantic Time (AT)
M: Tallinn Mens International Challenger
Tallinn, Estonia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Eastern European Time (EET)
Hoesli Final
Kiiskinen (5)
Jungen Final
Totzek (1)
Eastern European Time (EET)
M: Capital Curling Fall Mens
Ottawa, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Fournier Final
MacEwan (4)
Rocheleau Final
Desjardins (8)
Inglis Final
Martel (8)
Ferris Final
Camm (EE)
Eastern Time (ET)
Eastern Time (ET)
M: Capital Curling Fall Open
Ottawa, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Wise Final
Kaun (EE)
Steski Final
Broder (7)
Eastern Time (ET)
Eastern Time (ET)
W: Chairman's Cup
Seoul, Korea
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Eastern Time (ET)
Gim 10  Final
Kim (8)
Eastern Time (ET)
D: Nazarbayev Curling Cup WCT Mixed Doubles
Almaty, Kazakhstan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs

Curling Scores

M: ATB Okotoks Classic
Okotoks, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 26 -- 2:00pm MT
Ross Whyte Final
Kevin Koe (5) Watch Live Curling!
W: The Challenger
Basel, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 26 -- 10:00am CET
Eve Muirhead Final
Irene Schori (8) Watch Live Curling!
M: Swiss Olympic Qualification
Biel, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Fri, Sep 24 -- 10:00am CET
Peter De Cruz Final
Yannick Schwaller (10) Watch Live Curling!
M: Chairman's Cup
Seoul, KOR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Mon, Sep 27 -- 2:00am CET
JaeBeom Lee Final
Jongduk Park (9)
M: The Curling Store Cashspiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 26 -- 2:30pm AT
Travis Colter Final
Stuart Thompson (8)
W: The Curling Store Cashspiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 26 -- 2:30pm AT
Andrea Crawford Final
Christina Black (8)
W: Chairman's Cup
Seoul, KOR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 26 -- 8:00pm ET
Unchi Gim 10  Final
Minji Kim (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Galusha Books Place into Olympic Pre-Trials

Galusha Books Place into Olympic Pre-Trials

Yellowknife's Kerry Galusha won 9-8 over Jessie Hunkin (North Battleford) to book their spot into Canadian Olympic Pre-Trials in Liverpool, Nova Scotia.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑