World Curling Report

Curling Scores

M: Changan Ford International Curling Elite
Xining, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: M5 -- Sat, Dec 7 -- 3:30am MT
Schnider Final
Nyman (8)
Ruohonen Final
Kim (7)
Zou Final
van Dorp (7)
Horgan Final
Glukhov (8)
: World Mixed Doubles Qualification Event
Greenacres, SCO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: PO3 -- Sat, Dec 7 -- 10:00am GMT
Korea Final
Austria (7)
Turkey Final
China (EE)
W: Changan Ford International Curling Elite
Xining, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: W4 -- Sat, Dec 7 -- 6:00am GMT
Madisson Final
Han (6)
Skrlik Final
Jentsch (EE)
Dudt Final
Feltscher (EE)
Kovaleva Final
Kim (7)
M: Jim Sullivan Curling Classic
Saint John, NB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Sat, Dec 7 -- 8:00pm AT
McInnes Cooper 2nd
Cyr
Roach 2nd
Thompson
Thompson 2nd
Fenelon
Grattan 2nd
Sinnett
M: MCT Championships
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Sat, Dec 7 -- 4:30pm CT
Dilello 6th
Bohn
Wiebe Final
Lyburn (4)
W: MCT Championships
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Sat, Dec 7 -- 5:30pm ET
Peterson Final
Clark-Rouire (5)
Ackland 6th
Robertson
M: Farmers Edge SCT
Wadena, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Sat, Dec 7 -- 2:30pm CT
Kleiter Final
Carss (7)
Hartung Final
Meachem (5)
Vollman Final
Wills (EE)
Armstrong Final
Olson (8)
W: Jim Sullivan Curling Classic
Saint John, NB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Sat, Dec 7 -- 8:00pm AT
Graham 2nd
Hilliard
Wang 2nd
Robichaud
Crawford 2nd
Comeau
Comeau 2nd
Mallais
D: Bele Wrana Memorial
Sundbyberg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Sat, Dec 7 -- 7:00pm CET
Heldin/Heldin Final
Fransson/Koehn (8)
Regza/Regza Final
Ahlstrom/Norin (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
M: Changan Ford International Curling Elite
Xining, China
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: M5 -- Sat, Dec 7 -- 5:30am ET
Schnider Final
Nyman (8)
Ruohonen Final
Kim (7)
Zou Final
van Dorp (7)
Horgan Final
Glukhov (8)
Eastern Time (ET)
: World Mixed Doubles Qualification Event
Greenacres, Scotland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Korea Final
Austria (7)
Turkey Final
China (EE)
Greenwich Mean Time (GMT)
W: Changan Ford International Curling Elite
Xining, China
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Madisson Final
Han (6)
Skrlik Final
Jentsch (EE)
Dudt Final
Feltscher (EE)
Kovaleva Final
Kim (7)
Greenwich Mean Time (GMT)
M: Jim Sullivan Curling Classic
Saint John, New Brunswick
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
McInnes Cooper 2nd
Cyr
Roach 2nd
Thompson
Thompson 2nd
Fenelon
Grattan 2nd
Sinnett
Atlantic Time (AT)
M: MCT Championships
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Dilello 6th
Bohn
Wiebe Final
Lyburn (4)
Central Time (CT)
W: MCT Championships
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Peterson Final
Clark-Rouire (5)
Ackland 6th
Robertson
Default (ET)
M: Farmers Edge SCT
Wadena, Saskatchewan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Kleiter Final
Carss (7)
Hartung Final
Meachem (5)
Vollman Final
Wills (EE)
Armstrong Final
Olson (8)
Central Time (CT)
D: GOLDLINE Victoria Mixed Doubles
Quebec, Quebec
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Munroe/Fournier 10  Final
Belley/Lavoie (7)
Bouchard/Charest Final
Girard/Dion (8)
Desjardins/Desjardins 10  Final
Leclerc/Girard (7)
Eastern Time (ET)
W: Jim Sullivan Curling Classic
Saint John, New Brunswick
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Graham 2nd
Hilliard
Wang 2nd
Robichaud
Crawford 2nd
Comeau
Comeau 2nd
Mallais
Atlantic Time (AT)
D: Bele Wrana Memorial
Sundbyberg, Sweden
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Heldin/Heldin Final
Fransson/Koehn (8)
Regza/Regza Final
Ahlstrom/Norin (8)
Central European Time (CET)
J: Stu Sells U18 Junior Tankard
Barrie, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
: Alberta Junior Qualifiers
Black Diamond, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
J: Stu Sells U18 Junior Tankard
Barrie, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
M: Lake View Credit Union Fort St. John Cash Spiel
Fort St. John, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
J: Alberta Junior Qualifiers
Black Diamond, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
: Alberta Winter Games Qualifiers
Leduc, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs

Curling Scores

M: Changan Ford International Curling Elite
Xining, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: M5 -- Sat, Dec 7 -- 3:30am MT
Schnider Final
Nyman (8)
Ruohonen Final
Kim (7)
Zou Final
van Dorp (7)
Horgan Final
Glukhov (8)
: World Mixed Doubles Qualification Event
Greenacres, SCO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: PO3 -- Sat, Dec 7 -- 10:00am GMT
Korea Final
Austria (7)
Turkey Final
China (EE)
W: Changan Ford International Curling Elite
Xining, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: W4 -- Sat, Dec 7 -- 6:00am GMT
Madisson Final
Han (6)
Skrlik Final
Jentsch (EE)
Dudt Final
Feltscher (EE)
Kovaleva Final
Kim (7)
M: Jim Sullivan Curling Classic
Saint John, NB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Sat, Dec 7 -- 8:00pm AT
McInnes Cooper 2nd
Cyr
Roach 2nd
Thompson
Thompson 2nd
Fenelon
Grattan 2nd
Sinnett
M: MCT Championships
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Sat, Dec 7 -- 4:30pm CT
Dilello 6th
Bohn
Wiebe Final
Lyburn (4)
W: MCT Championships
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Sat, Dec 7 -- 5:30pm ET
Peterson Final
Clark-Rouire (5)
Ackland 6th
Robertson
M: Farmers Edge SCT
Wadena, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Sat, Dec 7 -- 2:30pm CT
Kleiter Final
Carss (7)
Hartung Final
Meachem (5)
Vollman Final
Wills (EE)
Armstrong Final
Olson (8)
W: Jim Sullivan Curling Classic
Saint John, NB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Sat, Dec 7 -- 8:00pm AT
Graham 2nd
Hilliard
Wang 2nd
Robichaud
Crawford 2nd
Comeau
Comeau 2nd
Mallais
D: Bele Wrana Memorial
Sundbyberg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Sat, Dec 7 -- 7:00pm CET
Heldin/Heldin Final
Fransson/Koehn (8)
Regza/Regza Final
Ahlstrom/Norin (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
USA's Roth wins Uiseong International Curling Cup

USA's Roth wins Uiseong International Curling Cup

In dramatic fashion, Roth scored a 5-4 win against Eun-jung Kim in an extra end to capture their first tour title since winning the Canad Inns Classic in October 2017.

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑