World Curling Report

Curling Scores

W: Tim Hortons Spitfire Arms Cash Spiel
Windsor, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm AT
Breen Final
Power (7)
Moore Final
Jones (6)
Balsdon 10  Final
Flanagan (4)
Pinkney Final
Mattatall (7)
M: Ashley HomeStore Curling Classic
Penticton, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm PT
Calvert 5th
Morris
Shuster 4th
Dangerfield
Epping 4th
Cotter
Gushue 4th
Wood
Jacobs 4th
Sturmay
McEwen 5th
Geall
W: Boundary Ford Curling Classic
Lloydminster, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Sherrer 4th
Kaufman
Barker 6th
Kezama
Skrlik 6th
Kalk
Schori 6th
Wang
Howard 5th
Wang
Anderson 6th
Martin
Streifel 6th
Hilker
W: Le Gruyere AOP European Curling Championships
Helsingborg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CET
SUI Final
SCO (EE)
RUS Final
SWE (8)
M: Challenge Casino de Charlevoix
Clermont, QC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Chandler Final
Ferland (7)
Munroe Final
Bedard (4)
M: Le Gruyere AOP European Curling Championships
Helsingborg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CET
SWE Final
SCO (9)
SUI Final
DEN (9)
W: The Sunova Spiel at East St. Paul
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CT
Watling  
Hale  
Walter  
Ursel  
Vachon  
Workin  
W: Le Gruyere AOP European B Curling Championships
Helsingborg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CET
TUR Final
ENG (9)
ITA Final
HUN (9)
M: Le Gruyere AOP European B Curling Championships
Helsingborg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CET
TUR Final
ESP (EE)
FIN 12  Final
BLR (9)
ISR Final
SVK 10  (10)
LTU Final
HUN (9)
M: 1000 Islands Gananoque Open Cash Spiel
Gananoque, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Hall  
Michaud  
Holdaway  
Blair  
M: Black Diamond / High River Cash
Black Diamond / High River, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: HR1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Jensen  
Hamilton  
Cookson  
Cherry  
Egger  
Johnson  
Jiahong  
Manson  
M: USA Junior Men's Qualifier #2
Eveleth, MN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Randall  
Murray  
Grabowski  
Tuma  
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
Error: Please try again<
You are not logged in or you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
  1. You are not logged in. Fill in the form at the bottom of this page and try again. Registration is FREE and can be done here: REGISTER

User Name:   
Password:   
Forgot Password | Register

The administrator may have required you to register before you can view this page.

Forum Jump:

Curling Scores

W: Tim Hortons Spitfire Arms Cash Spiel
Windsor, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm AT
Breen Final
Power (7)
Moore Final
Jones (6)
Balsdon 10  Final
Flanagan (4)
Pinkney Final
Mattatall (7)
M: Ashley HomeStore Curling Classic
Penticton, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm PT
Calvert 5th
Morris
Shuster 4th
Dangerfield
Epping 4th
Cotter
Gushue 4th
Wood
Jacobs 4th
Sturmay
McEwen 5th
Geall
W: Boundary Ford Curling Classic
Lloydminster, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Sherrer 4th
Kaufman
Barker 6th
Kezama
Skrlik 6th
Kalk
Schori 6th
Wang
Howard 5th
Wang
Anderson 6th
Martin
Streifel 6th
Hilker
W: Le Gruyere AOP European Curling Championships
Helsingborg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CET
SUI Final
SCO (EE)
RUS Final
SWE (8)
M: Challenge Casino de Charlevoix
Clermont, QC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Chandler Final
Ferland (7)
Munroe Final
Bedard (4)
M: Le Gruyere AOP European Curling Championships
Helsingborg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CET
SWE Final
SCO (9)
SUI Final
DEN (9)
W: The Sunova Spiel at East St. Paul
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CT
Watling  
Hale  
Walter  
Ursel  
Vachon  
Workin  
W: Le Gruyere AOP European B Curling Championships
Helsingborg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CET
TUR Final
ENG (9)
ITA Final
HUN (9)
M: Le Gruyere AOP European B Curling Championships
Helsingborg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CET
TUR Final
ESP (EE)
FIN 12  Final
BLR (9)
ISR Final
SVK 10  (10)
LTU Final
HUN (9)
M: 1000 Islands Gananoque Open Cash Spiel
Gananoque, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Hall  
Michaud  
Holdaway  
Blair  
M: Black Diamond / High River Cash
Black Diamond / High River, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: HR1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Jensen  
Hamilton  
Cookson  
Cherry  
Egger  
Johnson  
Jiahong  
Manson  
M: USA Junior Men's Qualifier #2
Eveleth, MN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Randall  
Murray  
Grabowski  
Tuma  
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
USA's Roth wins Uiseong International Curling Cup

USA's Roth wins Uiseong International Curling Cup

In dramatic fashion, Roth scored a 5-4 win against Eun-jung Kim in an extra end to capture their first tour title since winning the Canad Inns Classic in October 2017.

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑