World Curling Report

Curling Scores

M: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm NT
Koe 2nd
McDonald
W: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm NT
Fujisawa 2nd
Team Scheidegger
Rocque 3rd
Wrana
Tirinzoni 3rd
Carey
Homan 3rd
Yoshimura
: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Yambao  
Nedohin  
Bevan-Stewart  
Jackson  
M: BC Men's Lower Mainland Playdown
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm PT
Forrest  
Thompson  
Dennis  
Gagnon  
M: BC Men's Thompson-Okanagan Playdown
Kamloops, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Richard  
Olsen  
Wood  
Longworth  
W: BC Women's Open Event #1
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Hudyma  
Pohlod  
Eby  
Pewarchuk  
Daniels  
Gyles  
Slattery  
Gushulak  
J: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Burton  
Dunkle  
Lozinsky  
Cramer  
Lis  
Cheung  
Sawiak  
Gau  
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
Error: Please try again<
You are not logged in or you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
  1. You are not logged in. Fill in the form at the bottom of this page and try again. Registration is FREE and can be done here: REGISTER

User Name:   
Password:   
Forgot Password | Register

The administrator may have required you to register before you can view this page.

Forum Jump:

Curling Scores

M: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm NT
Koe 2nd
McDonald
W: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm NT
Fujisawa 2nd
Team Scheidegger
Rocque 3rd
Wrana
Tirinzoni 3rd
Carey
Homan 3rd
Yoshimura
: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Yambao  
Nedohin  
Bevan-Stewart  
Jackson  
M: BC Men's Lower Mainland Playdown
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm PT
Forrest  
Thompson  
Dennis  
Gagnon  
M: BC Men's Thompson-Okanagan Playdown
Kamloops, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Richard  
Olsen  
Wood  
Longworth  
W: BC Women's Open Event #1
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Hudyma  
Pohlod  
Eby  
Pewarchuk  
Daniels  
Gyles  
Slattery  
Gushulak  
J: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Burton  
Dunkle  
Lozinsky  
Cramer  
Lis  
Cheung  
Sawiak  
Gau  
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
USA's Roth wins Uiseong International Curling Cup

USA's Roth wins Uiseong International Curling Cup

In dramatic fashion, Roth scored a 5-4 win against Eun-jung Kim in an extra end to capture their first tour title since winning the Canad Inns Classic in October 2017.

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑