World Curling Report

Curling Scores

W: Red Deer Curling Classic
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Vaughan 4th
Stiksma
Daniels 4th
Marks
Koana 3rd
Hammond
Richards 4th
Englot
Hudyma 4th
Pierce
Sinclair 4th
Barber
M: Red Deer Curling Classic
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Sluchinski 4th
Scoffin
Gempeler 4th
Whyte
Harty 3rd
Cookson
Pahl 4th
Jacques
Richard 4th
Cross
Hartung 5th
Kang
M: Port Elgin Superspiel
Port Elgin, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Ferris 7th
Hartley
Dupuis 5th
Kelly
Horgan 5th
Allen
M: Stu Sells 1824 Halifax Classic
Halifax, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm AT
Mouat  
Bryce  
Nyman  
Murphy  
Schnider  
MacDougall  
Thompson  
Manuel  
M: Le Gruyere AOP European Curling Championships
Helsingborg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: M1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CET
SUI  
NED  
SCO  
NOR  
ITA  
RUS  
GER  
ENG  
SWE  
DEN  
W: Le Gruyere AOP European Curling Championships
Helsingborg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: W1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CET
EST  
RUS  
DEN  
SWE  
SCO  
NOR  
SUI  
GER  
CZE  
LAT  
: Sherwood Park U21 Junior Womens Bonspiel
Sherwood Park, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Vincent Final
Cinnamon (4)
Bakker 6th
Bevan-Stewart
Wytrychowski Final
Hartwell (5)
Lepine Final
Molberg (4)
Crough 6th
Bain
M: Port Elgin Seniors Superspiel
Port Elgin, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Nichols Final
Dadswell (7)
: Okotoks U18 Womens Bonspiel
Okotoks, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Desormeau  
Jacques  
Johnston  
Northwood  
Molnar  
Dieckelt  
Park  
Finney  
M: Le Gruyere AOP European B Curling Championships
Helsingborg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CET
TUR  
LTU  
W: Le Gruyere AOP European B Curling Championships
Helsingborg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CET
ENG  
LTU  
TUR  
POL  
FIN  
SVK  
BLR  
HUN  
ITA  
ESP  
J: Okotoks U18 Mens Bonspiel
Okotoks, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Ballance  
Lacey  
Lis  
Kroker  
Wipf  
Burton  
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
Error: Please try again<
You are not logged in or you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
  1. You are not logged in. Fill in the form at the bottom of this page and try again. Registration is FREE and can be done here: REGISTER

User Name:   
Password:   
Forgot Password | Register

The administrator may have required you to register before you can view this page.

Forum Jump:

Curling Scores

W: Red Deer Curling Classic
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Vaughan 4th
Stiksma
Daniels 4th
Marks
Koana 3rd
Hammond
Richards 4th
Englot
Hudyma 4th
Pierce
Sinclair 4th
Barber
M: Red Deer Curling Classic
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Sluchinski 4th
Scoffin
Gempeler 4th
Whyte
Harty 3rd
Cookson
Pahl 4th
Jacques
Richard 4th
Cross
Hartung 5th
Kang
M: Port Elgin Superspiel
Port Elgin, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Ferris 7th
Hartley
Dupuis 5th
Kelly
Horgan 5th
Allen
M: Stu Sells 1824 Halifax Classic
Halifax, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm AT
Mouat  
Bryce  
Nyman  
Murphy  
Schnider  
MacDougall  
Thompson  
Manuel  
M: Le Gruyere AOP European Curling Championships
Helsingborg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: M1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CET
SUI  
NED  
SCO  
NOR  
ITA  
RUS  
GER  
ENG  
SWE  
DEN  
W: Le Gruyere AOP European Curling Championships
Helsingborg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: W1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CET
EST  
RUS  
DEN  
SWE  
SCO  
NOR  
SUI  
GER  
CZE  
LAT  
: Sherwood Park U21 Junior Womens Bonspiel
Sherwood Park, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Vincent Final
Cinnamon (4)
Bakker 6th
Bevan-Stewart
Wytrychowski Final
Hartwell (5)
Lepine Final
Molberg (4)
Crough 6th
Bain
M: Port Elgin Seniors Superspiel
Port Elgin, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Nichols Final
Dadswell (7)
: Okotoks U18 Womens Bonspiel
Okotoks, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Desormeau  
Jacques  
Johnston  
Northwood  
Molnar  
Dieckelt  
Park  
Finney  
M: Le Gruyere AOP European B Curling Championships
Helsingborg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CET
TUR  
LTU  
W: Le Gruyere AOP European B Curling Championships
Helsingborg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CET
ENG  
LTU  
TUR  
POL  
FIN  
SVK  
BLR  
HUN  
ITA  
ESP  
J: Okotoks U18 Mens Bonspiel
Okotoks, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Ballance  
Lacey  
Lis  
Kroker  
Wipf  
Burton  
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
USA's Roth wins Uiseong International Curling Cup

USA's Roth wins Uiseong International Curling Cup

In dramatic fashion, Roth scored a 5-4 win against Eun-jung Kim in an extra end to capture their first tour title since winning the Canad Inns Classic in October 2017.

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑