Curling Scores

(WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!)
D: Olympic Mixed Doubles Qualification Event
Leeuwarden, NED
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Sun, Dec 5 -- 12:30pm CET
Russia Final
Spain (7)
Turkey Final
Denmark (8)
Germany 8th
Hungary
M: King Cash Spiel
Maple Ridge, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: TB -- Sat, Dec 4 -- 9:30pm PT
Jason Montgomery 11  Final
Cameron de Jong (6)
W: King Cash Spiel
Maple Ridge, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Sat, Dec 4 -- 6:30pm PT
Shawna Jensen Final
Kristen Ryan (8)
Shiella Cowan Final
Taylor Reese-Hansen (8)
Gushulak Final
Amy Wheatcroft (8)
: Innisfail AJCT U15 Spiel
Innisfail, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sun, Dec 5 -- 9:00am MT
Jordan Benko 2nd
Nolan Duncan
W: Selkrik MJCT Spiel
Selkirk, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Sat, Dec 4 -- 9:00pm CT
Bethany Allan Final
Makenna Hadway (7)
Samantha Gevers Final
Zoey Terrick (EE)
M: Alberta Boston Pizza Cup - Qualifier
Fort McMurray, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sat, Dec 4 -- 7:00pm MT
Johnson Tao Final
Lance Bussieres (10)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Red Deer Servus U18 Women -- Playoffs

Oct 15 - 17, 2021
Times shown as Mountain Time (MT)

Kayleigh Shannon

SF - Sun 8:45am
Loser Out
SCORES
  [5]

Chloe Johnston
Gabby Wood

QF - Sat 6:45pm
Loser Out
SCORES
  [2]
Gabby Wood

CF - Sun 1:00pm
Loser Out
SCORES
  [7]
Gabby Wood

Claire Booth
Champion


SF - Sun 8:45am
Loser Out
SCORES
  [6]

Emma Yarmuch
Claire Booth

QF - Sat 6:45pm
Loser Out
SCORES
  [4]
Emma Yarmuch

Myla Plett

Curling Scores

(WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!)
D: Olympic Mixed Doubles Qualification Event
Leeuwarden, NED
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Sun, Dec 5 -- 12:30pm CET
Russia Final
Spain (7)
Turkey Final
Denmark (8)
Germany 8th
Hungary
M: King Cash Spiel
Maple Ridge, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: TB -- Sat, Dec 4 -- 9:30pm PT
Jason Montgomery 11  Final
Cameron de Jong (6)
W: King Cash Spiel
Maple Ridge, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Sat, Dec 4 -- 6:30pm PT
Shawna Jensen Final
Kristen Ryan (8)
Shiella Cowan Final
Taylor Reese-Hansen (8)
Gushulak Final
Amy Wheatcroft (8)
: Innisfail AJCT U15 Spiel
Innisfail, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sun, Dec 5 -- 9:00am MT
Jordan Benko 2nd
Nolan Duncan
W: Selkrik MJCT Spiel
Selkirk, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Sat, Dec 4 -- 9:00pm CT
Bethany Allan Final
Makenna Hadway (7)
Samantha Gevers Final
Zoey Terrick (EE)
M: Alberta Boston Pizza Cup - Qualifier
Fort McMurray, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sat, Dec 4 -- 7:00pm MT
Johnson Tao Final
Lance Bussieres (10)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Team Lott Advances to DEKALB Quarterfinals

Team Lott Advances to DEKALB Quarterfinals

Update: The article has been revised from its first edition which initially referred to Team Lott as "Team Simmons.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑