Curling Scores

(WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!)
D: Olympic Mixed Doubles Qualification Event
Leeuwarden, NED
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sun, Dec 5 -- 4:00pm CET
Japan Final
Latvia (6)
Korea 10  8th
Finland
Estonia Final
United States 11  (7)
M: King Cash Spiel
Maple Ridge, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Sun, Dec 5 -- 9:00am PT
Paul Cseke 4th
Matthew McCrady
Rob Nobert 4th
Jason Montgomery
W: King Cash Spiel
Maple Ridge, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Sat, Dec 4 -- 6:30pm PT
Shawna Jensen Final
Kristen Ryan (8)
Shiella Cowan Final
Taylor Reese-Hansen (8)
Gushulak Final
Amy Wheatcroft (8)
: Innisfail AJCT U15 Spiel
Innisfail, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sun, Dec 5 -- 9:00am MT
Jordan Benko Final
Nolan Duncan 10  (6)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Home Hardware Curling Pre-Trials -- Playoffs

Oct 26 - 31, 2021
Times shown as Atlantic Time (AT)

Suzanne Birt

D19 - Sat 1:30pm
Loser to 17
SCORES
  [13]
Jacqueline Harrison

Jacqueline Harrison

CF1 - Sat 7:30pm
Loser to 20
SCORES
  [19]
Krista McCarville

Mackenzie Zacharias
To Olympic Trials

D19 - Sat 1:30pm
Loser to 18
SCORES
  [14]
Krista McCarville

Krista McCarville

Jacqueline Harrison

Suzanne Birt
CF2 - Sun 2:00pm
Loser Out
SCORES
  [20]
Jacqueline Harrison

CF1 - Sat 7:30pm
Loser Out
SCORES
  [7]

Sherry Anderson
To Olympic Trials

Sherry Anderson

Mackenzie Zacharias
SF - Sun 9:00am
Loser Out
SCORES
  [16]
Corryn Brown

CF1 - Sat 7:30pm
Loser Out
SCORES
  [8]

Corryn Brown

Corryn Brown

Curling Scores

(WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!)
D: Olympic Mixed Doubles Qualification Event
Leeuwarden, NED
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sun, Dec 5 -- 4:00pm CET
Japan Final
Latvia (6)
Korea 10  8th
Finland
Estonia Final
United States 11  (7)
M: King Cash Spiel
Maple Ridge, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Sun, Dec 5 -- 9:00am PT
Paul Cseke 4th
Matthew McCrady
Rob Nobert 4th
Jason Montgomery
W: King Cash Spiel
Maple Ridge, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Sat, Dec 4 -- 6:30pm PT
Shawna Jensen Final
Kristen Ryan (8)
Shiella Cowan Final
Taylor Reese-Hansen (8)
Gushulak Final
Amy Wheatcroft (8)
: Innisfail AJCT U15 Spiel
Innisfail, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sun, Dec 5 -- 9:00am MT
Jordan Benko Final
Nolan Duncan 10  (6)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Team Lott Advances to DEKALB Quarterfinals

Team Lott Advances to DEKALB Quarterfinals

Update: The article has been revised from its first edition which initially referred to Team Lott as "Team Simmons.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑