Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

WCT Tallinn Masters Mixed Doubles -- Playoffs

Feb 14 - 16, 2020
Times shown as Eastern European Time (EET)

Rupp/Wunderlin

Moskaleva/Eremin
SF-S:C - Sun 11:15am
Loser to 8
SCORES
  [5]
Moskaleva/Eremin

QF-S:A - Sun 8:15am
Loser Out
SCORES
  [2]

Moskaleva/Eremin

Kingan/Stirling

Skaslien/Nedregotten
CF-S:B - Sun 2:15pm
Loser Out
SCORES
  [7]
Moskaleva/Eremin

QF-S:B - Sun 8:15am
Loser Out
SCORES
  [3]

Skaslien/Nedregotten
Champion

Rudzite/Zentelis

Skaslien/Nedregotten

Fomina/Stukalsky
SF-S:A - Sun 11:15am
Loser to 8
SCORES
  [6]

QF-S:C - Sun 8:15am
Loser Out
SCORES
  [4]

Fomina/Stukalsky

Kauste/Kauste

Rupp/Wunderlin

CF - Sun 2:15pm
Loser Out
SCORES
  [8]

Rupp/Wunderlin

Fomina/Stukalsky
3rd Place Winner

Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Taking the route of maximum coverage, Matt Dunstone won two on Sunday, including an 8-2 win over Rylan Kleiter in the Vaderstad Saskatchewan Super Series Final.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑