Curling Scores

M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Sat, Oct 23 -- 12:00pm ET
Bruce Mouat Final
Ross Whyte (7)
Brendan Bottcher Final
Niklas Edin (8)
Brad Gushue Final
Yuta Matsumura (7)
Brad Jacobs Final
Kevin Koe (EE) Watch Live Curling!
M: Heather MJCT Bonspiel
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Oct 23 -- 11:00am CT
Jace Freeman Final
Tanner Graham (7)
Jordon McDonald Final
Jack Lyburn (3)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Oct 23 -- 11:30am ET
Ryan Strang 12  Final
Luke Godin (6)
Brayden Snow Final
Timothy Marin (7)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Oct 23 -- 12:30pm AT
Paige Brewer Final
Allyson McNutt (8)
Sophie Blades Final
Rachel McLean (7)
Marin Callaghan Final
Celia Evans (7)
: Kuntai World Wheelchair Curling Championship
Beijing, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Sat, Oct 23 -- 7:00am ET
Canada Final
United States (8)
Slovakia Final
Latvia (8)
Sweden Final
Korea (8)
Switzerland Final
Norway (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sat, Oct 23 -- 9:30am AT
Mark Strang Final
Isaiah Dalton (8)
Calan MacIsaac Final
Zach Atherton (6)
Liam Quinlan Final
Alan Fawcett (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Raymond James Kelowna Double Cash -- Ranking

Nov 9 - 11, 2019
Team Prize (CDN) Points
1.   Daniel Wenzek $4,500  20.028 
2.   Jeff Richard $3,300  14.687 
3.   Dean Joanisse $2,000  11.349 
3.   Jim Cotter $2,000  11.349 
5.   Jason Montgomery $1,200  8.011 
5.   Neil Dangerfield $1,200  8.011 
7.   Steven Birklid $---  2.073 
7.   Tyler Tardi $---  1.037 
7.   Brad Wood $---  1.037 
7.   Glen Jackson $---  1.037 
7.   Mark Longworth $---  1.037 

Curling Scores

M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Sat, Oct 23 -- 12:00pm ET
Bruce Mouat Final
Ross Whyte (7)
Brendan Bottcher Final
Niklas Edin (8)
Brad Gushue Final
Yuta Matsumura (7)
Brad Jacobs Final
Kevin Koe (EE) Watch Live Curling!
M: Heather MJCT Bonspiel
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Oct 23 -- 11:00am CT
Jace Freeman Final
Tanner Graham (7)
Jordon McDonald Final
Jack Lyburn (3)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Oct 23 -- 11:30am ET
Ryan Strang 12  Final
Luke Godin (6)
Brayden Snow Final
Timothy Marin (7)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Oct 23 -- 12:30pm AT
Paige Brewer Final
Allyson McNutt (8)
Sophie Blades Final
Rachel McLean (7)
Marin Callaghan Final
Celia Evans (7)
: Kuntai World Wheelchair Curling Championship
Beijing, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Sat, Oct 23 -- 2:00pm EET
Canada Final
United States (8)
Slovakia Final
Latvia (8)
Sweden Final
Korea (8)
Switzerland Final
Norway (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sat, Oct 23 -- 9:30am AT
Mark Strang Final
Isaiah Dalton (8)
Calan MacIsaac Final
Zach Atherton (6)
Liam Quinlan Final
Alan Fawcett (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Team Kelsey Rocque (photo: Anil Mungal) are through to the C-Side Qualifiers at the GSOC Masters in Oakville.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑