Curling Scores

W: Sherwood Park Womens Curling Classic
Sherwood Park, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 19 -- 5:00pm MT
Tracy Fleury Final
Kerri Einarson (8) Watch Live Curling!
D: Aly Jenkins Mixed Doubles Memorial
Martensville, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 19 -- 1:00pm MT
Wrana/Wrana Final
Weagle/Epping (3) Watch Live Curling!
W: KW Fall Classic
Kitchener-Waterloo, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 19 -- 5:00pm ET
Hollie Duncan Final
Kerry Galusha 13  (8) Watch Live Curling!
M: Rick Rowsell Classic
St. Johns, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 19 -- 5:30pm NT
Ryan McNeil Lamswood Final
Andrew Symonds (7)
M: KW Fall Classic
Kitchener-Waterloo, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 19 -- 5:00pm ET
Ross Whyte Final
Team Paterson (6)
W: Rick Rowsell Classic
St. John, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 19 -- 5:30pm NT
Mackenzie Mitchell Final
Erica Curtis (6)
B: Anita Cochrane Memorial Junior Men
New Westminster, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 19 -- 11:30am PT
Connor Kent Final
Connor Deane (5)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Saskatchewan Tour Championship -- B Event

Jan 5 - 7, 2018
A Event | B Event | C Event |
Times shown as Central Time (CT)

Drew Heidt

D3 - Fri 8:30pm
Loser to 53
SCORES
  [31]

Jeff Chambers

Jeff Chambers

D4 - Sat 10:00am
Loser to 58
SCORES
  [37]
Mike Armstrong

Mike Armstrong

D3 - Fri 8:30pm
Loser to 53
SCORES
  [32]

Mike Armstrong

Ryan Deis

D5 - Sat 3:30pm
Loser to 59
SCORES
  [41]

Qualifier

Josh Heidt

Brent Gedak

Michael Carss

D5 - Sat 3:30pm
Loser to 60
SCORES
  [42]

D3 - Fri 8:30pm
Loser to 55
SCORES
  [35]
Dale Craig

Qualifier

Dale Craig

Ryan Armstrong

Dale Craig

D4 - Sat 10:00am
Loser to 57
SCORES
  [40]

D3 - Fri 8:30pm
Loser to 55
SCORES
  [36]
Jeff Hartung

Jeff Hartung

Curling Scores

W: Sherwood Park Womens Curling Classic
Sherwood Park, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 19 -- 5:00pm MT
Tracy Fleury Final
Kerri Einarson (8) Watch Live Curling!
D: Aly Jenkins Mixed Doubles Memorial
Martensville, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 19 -- 1:00pm MT
Wrana/Wrana Final
Weagle/Epping (3) Watch Live Curling!
W: KW Fall Classic
Kitchener-Waterloo, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 19 -- 5:00pm ET
Hollie Duncan Final
Kerry Galusha 13  (8) Watch Live Curling!
M: Rick Rowsell Classic
St. Johns, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 19 -- 5:30pm NT
Ryan McNeil Lamswood Final
Andrew Symonds (7)
M: KW Fall Classic
Kitchener-Waterloo, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 19 -- 5:00pm ET
Ross Whyte Final
Team Paterson (6)
W: Rick Rowsell Classic
St. John, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 19 -- 5:30pm NT
Mackenzie Mitchell Final
Erica Curtis (6)
B: Anita Cochrane Memorial Junior Men
New Westminster, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Sep 19 -- 11:30am PT
Connor Kent Final
Connor Deane (5)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Kerry Galusha wins KW Fall Classic

Kerry Galusha wins KW Fall Classic

Galusha wins KW Fall Classic Kerry Galusha defeated Hollie Duncan 13-7 winning title against Olympic Pre-Trials qualifier.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑