Curling Scores

M: SaskTel Tankard
Estevan, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Thu, Feb 2 -- 7:30pm CT
Flasch Final
Hartung (7) Watch Live Curling!
Knapp Final
Laycock (10)
Kleiter Final
Heidt (8)
Jacobson Final
Ede (9)
M: ZEH-NOH Japan Curling Championship
Kitami, JPN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 15 -- Thu, Feb 2 -- 4:00am ET
Ichimura Final
Yanagisawa (8) Watch Live Curling!
Noguchi Final
Yoshioka (9) Watch Live Curling!
Abe Final
Hirata (10) Watch Live Curling!
Sato Final
Morozumi (9) Watch Live Curling!
W: ZEH-NOH Japan Curling Championship
Kitami, JPN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 14 -- Wed, Feb 1 -- 11:30pm ET
Sasaki Final
Nakamura 11  (7) Watch Live Curling!
Kitazawa Final
Fujisawa (10) Watch Live Curling!
Suzuki Final
Suzuki (9) Watch Live Curling!
Zaikan Final
Tabata 12  (7) Watch Live Curling!
W: USA Curling National Championships
Denver, CO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
W: Scottish Curling Championships
Dumfries, SCO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: W1 -- Mon, Feb 6 -- 12:00pm GMT
Henderson  
Barr  
Morrison  
Blair  
Mitchell  
Bass  
Farmer  
Young  
M: Northwest Territories Mens Championship
Fort Smith, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Thu, Feb 2 -- 7:00pm MT
Koe 11  Final
Skauge (8)
Hawkshaw Final
Delorey (10)
M: USA Curling National Championships
Denver, CO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: M1 -- Sun, Feb 5 -- 7:00pm MT
Shuster  
Smith  
Casper  
Dropkin  
Sobering  
Dunnam  
Sampson  
Ruohonen  
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Meyers Norris Penny Charity Classic -- A Event

Oct 15 - 18, 2010
A Event | B Event | C Event |
Times shown as Default (ET)
Eve Muirhead

D1 - Fri 11:00am
Loser to 31
SCORES 
  [1]

Eve Muirhead

Nicole Blenkin

Vicki Sjolie
D3 - Fri 5:00pm
Loser to 41
SCORES 
  [17]
Eve Muirhead

D1 - Fri 11:00am
Loser to 31
SCORES 
  [2]

Vicki Sjolie

Amanda White

Anna Ohmiya
D6 - Sat 11:00am
Loser to 50
SCORES 
  [25]
Eve Muirhead

D1 - Fri 11:00am
Loser to 32
SCORES 
  [3]

Anna Ohmiya

Michelle Corbeil

Jerri Pat Armstrong-Smith

Jerri Pat Armstrong-Smith
D3 - Fri 5:00pm
Loser to 42
SCORES 
  [18]

D1 - Fri 11:00am
Loser to 32
SCORES 
  [4]

Jerri Pat Armstrong-Smith

Jessie Kaufman

Anna Sidorova
D9 - Sat 8:00pm
Loser to 54
SCORES 
  [29]

D1 - Fri 11:00am
Loser to 33
SCORES 
  [5]
Tanilla Doyle
Qualifier

Tanilla Doyle

Holly Whyte
D3 - Fri 5:00pm
Loser to 39
SCORES 
  [19]
Tanilla Doyle

D1 - Fri 11:00am
Loser to 33
SCORES 
  [6]

Lisa Johnson

Lisa Johnson
Lindsay Makichuk

Patty Hersikorn
D6 - Sat 11:00am
Loser to 51
SCORES 
  [26]

D1 - Fri 11:00am
Loser to 34
SCORES 
  [7]

Lindsay Makichuk

Lindsay Makichuk

Lindsay Makichuk

Arlene Keck
D3 - Fri 5:00pm
Loser to 40
SCORES 
  [20]

D1 - Fri 11:00am
Loser to 34
SCORES 
  [8]

Arlene Keck

Valerie Sweeting

Liudmila Privivkova

D1 - Fri 11:00am
Loser to 35
SCORES 
  [9]

Nadine Chyz

Nadine Chyz

Shana Snell
D4 - Fri 8:30pm
Loser to 45
SCORES 
  [21]
Nadine Chyz

D1 - Fri 11:00am
Loser to 35
SCORES 
  [10]

Shana Snell

Satsuki Fujisawa

Faye White
D6 - Sat 11:00am
Loser to 47
SCORES 
  [27]
Faye White

D1 - Fri 11:00am
Loser to 36
SCORES 
  [11]

Faye White

Allison MacInnes

Faye White

Ji-Sun Kim
D4 - Fri 8:30pm
Loser to 46
SCORES 
  [22]

D1 - Fri 11:00am
Loser to 36
SCORES 
  [12]

Lisa Eyamie

Lisa Eyamie

Jill Thurston
D9 - Sat 8:00pm
Loser to 56
SCORES 
  [30]

D3 - Fri 5:00pm
Loser to 37
SCORES 
  [13]
Jill Thurston
Qualifier

June Campbell

Brett Barber
D5 - Fri 11:00pm
Loser to 43
SCORES 
  [23]
Jill Thurston

D3 - Fri 5:00pm
Loser to 37
SCORES 
  [14]

Brett Barber

Samantha Yachiw
Jill Thurston

Casey Scheidegger
D6 - Sat 11:00am
Loser to 48
SCORES 
  [28]

D3 - Fri 5:00pm
Loser to 38
SCORES 
  [15]

Morgan Muise

Morgan Muise

Crystal Webster

Diane Foster
D5 - Fri 11:00pm
Loser to 44
SCORES 
  [24]

D3 - Fri 5:00pm
Loser to 38
SCORES 
  [16]

Crystal Webster

Crystal Webster

Curling Scores

M: SaskTel Tankard
Estevan, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Thu, Feb 2 -- 7:30pm CT
Flasch Final
Hartung (7) Watch Live Curling!
Knapp Final
Laycock (10)
Kleiter Final
Heidt (8)
Jacobson Final
Ede (9)
M: ZEH-NOH Japan Curling Championship
Kitami, JPN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 15 -- Thu, Feb 2 -- 4:00am ET
Ichimura Final
Yanagisawa (8) Watch Live Curling!
Noguchi Final
Yoshioka (9) Watch Live Curling!
Abe Final
Hirata (10) Watch Live Curling!
Sato Final
Morozumi (9) Watch Live Curling!
W: ZEH-NOH Japan Curling Championship
Kitami, JPN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 14 -- Wed, Feb 1 -- 11:30pm ET
Sasaki Final
Nakamura 11  (7) Watch Live Curling!
Kitazawa Final
Fujisawa (10) Watch Live Curling!
Suzuki Final
Suzuki (9) Watch Live Curling!
Zaikan Final
Tabata 12  (7) Watch Live Curling!
W: Scottish Curling Championships
Dumfries, SCO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: W1 -- Mon, Feb 6 -- 12:00pm GMT
Henderson  
Barr  
Morrison  
Blair  
Mitchell  
Bass  
Farmer  
Young  
M: Northwest Territories Mens Championship
Fort Smith, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Thu, Feb 2 -- 7:00pm MT
Koe 11  Final
Skauge (8)
Hawkshaw Final
Delorey (10)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Scotties Tournament of Hearts Draw Announced

Scotties Tournament of Hearts Draw Announced

Kerri Einarson will begin its pursuit for a record-tying fourth consecutive title against Quebec's Team Laurie St-Georges on Feb.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑