World Curling Report

Curling Scores

M: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm NT
De Cruz 8th
McEwen
Dunstone 8th
McDonald
W: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm NT
Jones Final
Muirhead (6)
Einarson Final
Fujisawa (7)
Fleury 8th
Rocque
M: Dumfries Challenger Series
Dumfries, SCO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm GMT
Bryce Final
McNay (8)
Hess Final
Carson (7)
Lottenbach Final
Turner (5)
Reed Final
Craik (8)
: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Yambao  
Nedohin  
Bevan-Stewart  
Jackson  
M: BC Men's Lower Mainland Playdown
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm PT
Forrest  
Thompson  
Dennis  
Gagnon  
M: BC Men's Thompson-Okanagan Playdown
Kamloops, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Richard  
Olsen  
Wood  
Longworth  
W: BC Women's Open Event #1
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Hudyma  
Pohlod  
Eby  
Pewarchuk  
Daniels  
Gyles  
Slattery  
Gushulak  
J: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Burton  
Dunkle  
Lozinsky  
Cramer  
Lis  
Cheung  
Sawiak  
Gau  
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
Error: Please try again<
You are not logged in or you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
  1. You are not logged in. Fill in the form at the bottom of this page and try again. Registration is FREE and can be done here: REGISTER

User Name:   
Password:   
Forgot Password | Register

The administrator may have required you to register before you can view this page.

Forum Jump:

Curling Scores

M: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm NT
De Cruz 8th
McEwen
Dunstone 8th
McDonald
W: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm NT
Jones Final
Muirhead (6)
Einarson Final
Fujisawa (7)
Fleury 8th
Rocque
M: Dumfries Challenger Series
Dumfries, SCO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm GMT
Bryce Final
McNay (8)
Hess Final
Carson (7)
Lottenbach Final
Turner (5)
Reed Final
Craik (8)
: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Yambao  
Nedohin  
Bevan-Stewart  
Jackson  
M: BC Men's Lower Mainland Playdown
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm PT
Forrest  
Thompson  
Dennis  
Gagnon  
M: BC Men's Thompson-Okanagan Playdown
Kamloops, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Richard  
Olsen  
Wood  
Longworth  
W: BC Women's Open Event #1
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Hudyma  
Pohlod  
Eby  
Pewarchuk  
Daniels  
Gyles  
Slattery  
Gushulak  
J: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Burton  
Dunkle  
Lozinsky  
Cramer  
Lis  
Cheung  
Sawiak  
Gau  
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
USA's Roth wins Uiseong International Curling Cup

USA's Roth wins Uiseong International Curling Cup

In dramatic fashion, Roth scored a 5-4 win against Eun-jung Kim in an extra end to capture their first tour title since winning the Canad Inns Classic in October 2017.

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑