Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
W: Jiffy Lube Alberta Scotties
M: Yukon Mens Championship
M: Ed Werenich Golden Wrench Classic
W: Manitoba Scotties
W: Ontario Scotties
W: Nova Scotia Scotties
W: Quebec Scotties
W: International Bernese Ladies Cup
M: Nova Scotia Deloitte Tankard
M: CCT Dutch Masters Mixed Doubles
W: Northern Ontario Scotties
M: Dairy Farmers of Ontario Tankard - Qualifier A
M: New Holland Canadian Junior Mens Championship
W: New Holland Canadian Junior Womens Championship
M: Dairy Farmers of Ontario Tankard - Qualifier B
M: The Big Spiel
M: Peace Tour Championship
: Peace Tour Championship - Junior
: Peace Tour Championship - Challenge
M: Stu Sells Mixed Doubles Championship
M: Americas Zone Challenge
M: Brandon Mens Bonspiel
Central Time (CT)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Television and Streaming Guide:

WEEKS
  Swiss Olympic Trials Binia Feltscher vs. Silvana Tirinzoni Game Score  
GAMES SCHEDULE Go To This Week | <<<< >>>>
Jiffy Lube Alberta Scotties: Draw CF Sun, Jan 14 -- 6:30pm ET
Scheidegger, C vs. Kleibrink, S Sportsnet: Click Here For More Information 
Streaming
Manitoba Scotties: Draw CF Sun, Jan 14 -- 3:30pm ET
Jones, J vs. Robertson, D Sportsnet: Click Here For More Information 
Streaming
Ontario Scotties: Draw CF Sun, Jan 14 -- 2:30pm ET
Inglis, D vs. Duncan, H Youtube: Watch Replay
Nova Scotia Scotties: Draw CF Sun, Jan 14 -- 1:00pm ET
Arsenault, M vs. MacDiarmid, K Streaming
Jiffy Lube Alberta Scotties: Draw SF Sun, Jan 14 -- 12:30pm ET
Carey, C vs. Kleibrink, S Sportsnet: Click Here For More Information 
Streaming
Manitoba Scotties: Draw SF Sun, Jan 14 -- 9:30am ET
Einarson, K vs. Robertson, D Sportsnet: Click Here For More Information 
Streaming
Ontario Scotties: Draw SF Sun, Jan 14 -- 9:30am ET
Auld, C vs. Duncan, H Youtube: Watch Replay
International Bernese Ladies Cup: Draw CF Sun, Jan 14 -- 8:30am ET
Sinclair, J vs. Wang, B Streaming
Nova Scotia Deloitte Tankard: Draw CF Sun, Jan 14 -- 8:00am ET
Murphy, J vs. Dacey, M Streaming
International Bernese Ladies Cup: Draw SF Sun, Jan 14 -- 5:15am ET
Wang, B vs. Moiseeva, V Streaming
International Bernese Ladies Cup: Draw QF Sun, Jan 14 -- 2:00am ET
Feltscher, B vs. Sinclair, J Streaming
Ontario Scotties: Draw PG3v4 Sat, Jan 13 -- 7:00pm ET
Duncan, H vs. Heggestad, H Youtube: Watch Replay
Nova Scotia Deloitte Tankard: Draw SF Sat, Jan 13 -- 6:00pm ET
Dacey, M vs. Thompson, S Streaming
Nova Scotia Scotties: Draw SF Sat, Jan 13 -- 6:00pm ET
MacDiarmid, K vs. Brothers, J Streaming
International Bernese Ladies Cup: Draw 12 Sat, Jan 13 -- 10:00am ET
Wang, B vs. Wrana, I Streaming
Ontario Scotties: Draw 7 Fri, Jan 12 -- 7:30pm ET
Duncan, H vs. Tippin, J Youtube: Watch Replay
Nova Scotia Deloitte Tankard: Draw 14 Fri, Jan 12 -- 7:00pm ET
Dacey, M vs. Stevens, C Streaming
Nova Scotia Deloitte Tankard: Draw 14 Fri, Jan 12 -- 7:00pm ET
Murphy, J vs. Thompson, S Streaming
Nova Scotia Scotties: Draw 13 Fri, Jan 12 -- 3:00pm ET
Brothers, J vs. MacDiarmid, K Streaming
Nova Scotia Scotties: Draw 13 Fri, Jan 12 -- 3:00pm ET
Breen, T vs. McEvoy, J Streaming
Ontario Scotties: Draw 6 Fri, Jan 12 -- 2:30pm ET
Harrison, J vs. Auld, C Youtube: Watch Replay
International Bernese Ladies Cup: Draw 8 Fri, Jan 12 -- 2:00pm ET
Moiseeva, V vs. Jackson, S Streaming
Nova Scotia Deloitte Tankard: Draw 12 Fri, Jan 12 -- 11:00am ET
MacDougall, B vs. Power, G Streaming
Nova Scotia Deloitte Tankard: Draw 12 Fri, Jan 12 -- 11:00am ET
Thompson, K vs. Flemming, M Streaming
Ontario Scotties: Draw 5 Fri, Jan 12 -- 9:30am ET
Flaxey, A vs. Inglis, D Youtube: Watch Replay
International Bernese Ladies Cup: Draw 6 Fri, Jan 12 -- 7:00am ET
Stern, E vs. Sidorova, A Streaming
Nova Scotia Scotties: Draw 11 Fri, Jan 12 -- 7:00am ET
Arsenault, M vs. Ladouceur, I Streaming
Nova Scotia Scotties: Draw 11 Fri, Jan 12 -- 7:00am ET
Pinkney, C vs. Jones, C Streaming
International Bernese Ladies Cup: Draw 5 Fri, Jan 12 -- 4:30am ET
Stritt, J vs. Jackson, S Streaming
Ed Werenich Golden Wrench Classic: Draw 1 Thu, Jan 11 -- 7:00pm ET
McEwen, M vs. Horsman, D Youtube: Watch Replay
Nova Scotia Deloitte Tankard: Draw 10 Thu, Jan 11 -- 6:00pm ET
Murphy, J vs. Thompson, K Streaming
Nova Scotia Deloitte Tankard: Draw 10 Thu, Jan 11 -- 6:00pm ET
Dacey, M vs. Power, G Streaming
Ontario Scotties: Draw 3 Thu, Jan 11 -- 2:30pm ET
Middaugh, S vs. Wasylkiw, K Youtube: Watch Replay
International Bernese Ladies Cup: Draw 3 Thu, Jan 11 -- 2:00pm ET
Anderson, S vs. Muirhead, E Streaming
Nova Scotia Scotties: Draw 9 Thu, Jan 11 -- 1:00pm ET
Breen, T vs. Jones, C Streaming
Nova Scotia Scotties: Draw 9 Thu, Jan 11 -- 1:00pm ET
Brothers, J vs. Arsenault, M Streaming
International Bernese Ladies Cup: Draw 2 Thu, Jan 11 -- 11:30am ET
Feltscher, B vs. Hansen, M Streaming
Ontario Scotties: Draw 2 Thu, Jan 11 -- 9:30am ET
Tippin, J vs. Heggestad, H Youtube: Watch Replay
Nova Scotia Deloitte Tankard: Draw 8 Thu, Jan 11 -- 8:00am ET
MacDougall, B vs. Flemming, M Streaming
Nova Scotia Deloitte Tankard: Draw 8 Thu, Jan 11 -- 8:00am ET
Thompson, S vs. Stevens, C Streaming
Ontario Scotties: Draw 1 Wed, Jan 10 -- 7:30pm ET
Inglis, D vs. Armstrong, H Youtube: Watch Replay
Nova Scotia Scotties: Draw 7 Wed, Jan 10 -- 7:00pm ET
MacDiarmid, K vs. McEvoy, J Streaming
Nova Scotia Scotties: Draw 7 Wed, Jan 10 -- 7:00pm ET
Pinkney, C vs. Ladouceur, I Streaming
Nova Scotia Deloitte Tankard: Draw 6 Wed, Jan 10 -- 3:00pm ET
Dacey, M vs. Thompson, K Streaming
Nova Scotia Deloitte Tankard: Draw 6 Wed, Jan 10 -- 3:00pm ET
Murphy, J vs. Power, G Streaming
Nova Scotia Scotties: Draw 5 Wed, Jan 10 -- 11:00am ET
Brothers, J vs. Jones, C Streaming
Nova Scotia Scotties: Draw 5 Wed, Jan 10 -- 11:00am ET
Breen, T vs. Arsenault, M Streaming
Nova Scotia Deloitte Tankard: Draw 4 Wed, Jan 10 -- 7:00am ET
Thompson, S vs. Power, G Streaming
Nova Scotia Deloitte Tankard: Draw 4 Wed, Jan 10 -- 7:00am ET
Stevens, C vs. Thompson, K Streaming
Nova Scotia Scotties: Draw 3 Tue, Jan 9 -- 6:00pm ET
McEvoy, J vs. Arsenault, M Streaming
Nova Scotia Scotties: Draw 3 Tue, Jan 9 -- 6:00pm ET
MacDiarmid, K vs. Jones, C Streaming
Nova Scotia Deloitte Tankard: Draw 2 Tue, Jan 9 -- 1:00pm ET
Murphy, J vs. Flemming, M Streaming
Nova Scotia Deloitte Tankard: Draw 2 Tue, Jan 9 -- 1:00pm ET
Dacey, M vs. MacDougall, B Streaming
Nova Scotia Scotties: Draw 1 Tue, Jan 9 -- 8:00am ET
Breen, T vs. Pinkney, C Streaming
Nova Scotia Scotties: Draw 1 Tue, Jan 9 -- 8:00am ET
Brothers, J vs. Ladouceur, I Streaming

Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
W: Jiffy Lube Alberta Scotties
M: Yukon Mens Championship
M: Ed Werenich Golden Wrench Classic
W: Manitoba Scotties
W: Ontario Scotties
W: Nova Scotia Scotties
W: Quebec Scotties
W: International Bernese Ladies Cup
M: Nova Scotia Deloitte Tankard
M: CCT Dutch Masters Mixed Doubles
W: Northern Ontario Scotties
M: Dairy Farmers of Ontario Tankard - Qualifier A
M: New Holland Canadian Junior Mens Championship
W: New Holland Canadian Junior Womens Championship
M: Dairy Farmers of Ontario Tankard - Qualifier B
M: The Big Spiel
M: Peace Tour Championship
: Peace Tour Championship - Junior
: Peace Tour Championship - Challenge
M: Stu Sells Mixed Doubles Championship
M: Americas Zone Challenge
M: Brandon Mens Bonspiel
Central Time (CT)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Lawes/Morris win Canad Inns Mixed Doubles Trials

Lawes/Morris win Canad Inns Mixed Doubles Trials

PORTAGE LA PRAIRIE, MAN -- Kaitlyn Lawes (Winnipeg) and John Morris (Canmore, Alberta) punched their tickets to Pyeongchang, South Korea, on Sunday after defeating Val Sweeting (Edmonton) and Brad Gushue (St John's) 8-6 in the 2018 Canad Inns Canadian Mixed Doubles Curling Trials final.

Curling Blogs

Facebook Feed

To top ↑