Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
W: Boost National
W: Qinghai Curling Elite
M: Qinghai Curling Elite
M: Boost National
M: Dumfries Challenger Series
M: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
W: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
M: Dakota Challenger Spiel
M: KW Granite U18 Boys Spiel
W: Dakota Challenger Spiel
W: CurlOON Women's Cash Spiel - Midland
W: KW Granite U18 Girls Spiel
M: BC Mens - Island Playdowns
M: BC Mens - Okanagan Playdowns
M: BC Mens - Lower Mainland Playdowns
M: BC Mens - North Playdown
M: CurlON Men's Cash Spiel - Acton
M: CurlON Men's Cash Spiel - RCMP
M: BC Mens - Kootenay Playdowns
W: BC Scotties Open Event #1
W: Alberta Scotties - Qualifier 1
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 3
Default (ET)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
W: Boost National
Conception Bay South, Newfoundland / Labrador
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 10 -- Fri, Dec 14 -- 9:00am NT
Rachel Homan
Kerri Einarson

7th
Satsuki Fujisawa
Sayaka Yoshimura

7th
Casey Scheidegger
Jacqueline Harrison

6th
Chelsea Carey
Isabella Wrana

7th
Anna Hasselborg
Nina Roth

7th
Newfoundland Time (NT)
W: Qinghai Curling Elite
Xining, China
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Ying Yang
Alina Kovaleva

Final
(6)
Elena Stern
Kelsey Rocque

Final
(7)
Eszter Juhasz
Di Zhang

Final
(8)
Daniela Jentsch
Cait Flannery

Final
(7)
Newfoundland Time (NT)
M: Qinghai Curling Elite
Xining, China
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Lukas Klima
Daniel Magnusson

Final
(8)
Mingjie Yuan
Andrew Stopera

Final
(8)
Matt Dunstone
Sergei Glukhov

Final
(8)
Glen Muirhead
Yangsong Ji

Final
(7)
Newfoundland Time (NT)
M: Boost National
Conception Bay South, Newfoundland / Labrador
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
John Epping
Kirk Muyres

Final
(8)
Ross Paterson
Yannick Schwaller

Final
(8)
Team Carruthers
Scott McDonald

Final
(7)
Newfoundland Time (NT)
M: Dumfries Challenger Series
Dumfries, Scotland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Lucien Lottenbach
Ross Whyte

7th
Simon Gempeler
Cameron McNay

8th
Blair Haswell
Orrin Carson

8th
Robin Brydone
Jop Kuijpers

Final
(6)
Greenwich Mean Time (GMT)
M: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
Inuvik, Northwest Territories
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Adam Naugler
Kaleb Picek

Final
(10)
Default (ET)
W: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
Inuvik, Northwest Territories
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Tyanna Bain
Reese Wainman
12 
Final
(7)
Mountain Time (MT)
M: Dakota Challenger Spiel
Lakeville, Minnesota
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Dominik Maerki
Brian Terwedo
 
 

Jed Brundidge
Paul Ellarby
 
 

Central Time (CT)
M: KW Granite U18 Boys Spiel
Kitchener-Waterloo, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Landan Rooney
Kyle Stratton
 
 

Jacob Jones
Carter Bryant
 
 

Kyle Stratton
Evan Roitz
 
 

Eastern Time (ET)
W: Dakota Challenger Spiel
Lakeville, Minnesota
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Kimberly Wapola
Kim Rhyme
 
 

Min Ji Kim
Pam Mueller
 
 

Central Time (CT)
W: CurlOON Women's Cash Spiel - Midland
Midland, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Julie Tippin
Cathy Auld
 
 

Chrissy Cadorin
Heather Heggestad
 
 

Jestyn Murphy
Susan Froud
 
 

Jo-Ann Rizzo
Julie Hastings
 
 

Hollie Duncan
Danielle Inglis
 
 

Eastern Time (ET)
W: KW Granite U18 Girls Spiel
Kitchener-Waterloo, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Calleigh Barton
Hailey Money
 
 

Caitlin Everly
Catherine Eadie
 
 

Charlotte Johnston
Kielen Scrimgeour
 
 

Eastern Time (ET)
M: BC Mens - Island Playdowns
Victoria, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Matthew Blandford
Glen Jackson
 
 

Neil Dangerfield
Jason Montgomery
 
 

Default (ET)
M: BC Mens - Okanagan Playdowns
Penticton, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Grant Olsen
Jamie Sexton
 
 

Wylie Eden
Mark Longworth
 
 

Pacific Time (PT)
M: BC Mens - Lower Mainland Playdowns
Tunnel Town, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Ken McArdle
Dayne Gagnon
 
 

Dean Joanisse
Shane Bourdage
 
 

Rob Dennis
Brad Rebman
 
 

Pacific Time (PT)
M: BC Mens - North Playdown
Quesnel, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
James Blanchett
Brady Waffle
 
 

Pacific Time (PT)
M: CurlON Men's Cash Spiel - Acton
Acton, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
John Willsey
Pat Ferris
 
 

Joe Frans
Dayna Deruelle
 
 

Charlie Richard
Paul Moffatt
 
 

Joey Hart
Brent Palmer
 
 

Central Time (CT)
M: CurlON Men's Cash Spiel - RCMP
Omaha, Nebraska
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Greg Balsdon
Dennis Elgie
 
 

Steve Allen
Frank O'Driscoll
 
 

Central Time (CT)
M: BC Mens - Kootenay Playdowns
Castlegar, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Bill King
Ken Fines
 
 

Chris Medford
Bill van Yzerloo
 
 

Pacific Time (PT)
W: BC Scotties Open Event #1
Tunnel Town, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Sarah Daniels
Kayte Gyles
 
 

Brette Richards
Nicole Backe
 
 

Kim Slattery
Sheila Cowan
 
 

Pacific Time (PT)
W: Alberta Scotties - Qualifier 1
Manning, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 3
Sochi, Russia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs

Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
W: Boost National
W: Qinghai Curling Elite
M: Qinghai Curling Elite
M: Boost National
M: Dumfries Challenger Series
M: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
W: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
M: Dakota Challenger Spiel
M: KW Granite U18 Boys Spiel
W: Dakota Challenger Spiel
W: CurlOON Women's Cash Spiel - Midland
W: KW Granite U18 Girls Spiel
M: BC Mens - Island Playdowns
M: BC Mens - Okanagan Playdowns
M: BC Mens - Lower Mainland Playdowns
M: BC Mens - North Playdown
M: CurlON Men's Cash Spiel - Acton
M: CurlON Men's Cash Spiel - RCMP
M: BC Mens - Kootenay Playdowns
W: BC Scotties Open Event #1
W: Alberta Scotties - Qualifier 1
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 3
Default (ET)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
The Curling Oasis Gets Even Hotter

The Curling Oasis Gets Even Hotter

Just a few short months ago, Sweden's Niklas Edin and Canada's Brad Gushue rocked the curling world in epic style in Las Vegas.

Curling Blogs

  • ONTARIO CURLING COUNCIL: Watch ; Learn; 5 Steps to Consciously...
  • Facebook Feed

    To top ↑