Curling Scores

M: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Sat, Dec 15 -- 7:30pm NT
Bruce Mouat
Kevin Koe

Final
(8)
Glenn Howard
Ross Paterson

Final
(EE)
Click Event to Show Scoreboard
M: Boost National
W: Qinghai Curling Elite
M: Qinghai Curling Elite
W: Boost National
M: KW Granite U18 Boys Spiel
M: Manitoba Viterra - Winnipeg Regional
W: Dakota Challenger Spiel
M: Dakota Challenger Spiel
W: KW Granite U18 Girls Spiel
M: CurlON Men's Cash Spiel - RCMP
W: CurlON Women's Cash Spiel - Midland
W: Viterra Saskatchewan Women's Challenge
W: BC Scotties Open Event #1
M: BC Mens - Lower Mainland Playdowns
M: BC Mens - Kootenay Playdowns
M: CurlON Men's Cash Spiel - Acton
M: Dumfries Challenger Series
M: BC Mens - Okanagan Playdowns
M: BC Mens - Island Playdowns
M: BC Mens - North Playdown
M: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
W: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 3
Default (ET)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
M: Boost National
Conception Bay South, Newfoundland / Labrador
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Sat, Dec 15 -- 7:30pm NT
Bruce Mouat
Kevin Koe

Final
(8)
Glenn Howard
Ross Paterson

Final
(EE)
Newfoundland Time (NT)
W: Qinghai Curling Elite
Xining, China
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Kelsey Rocque
Eszter Juhasz

Final
(8)
Ying Yang
Elena Stern

Final
(EE)
Di Zhang
Alina Kovaleva

Final
(8)
Cait Flannery
Siyu Han

Final
(8)
Newfoundland Time (NT)
M: Qinghai Curling Elite
Xining, China
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Andrew Stopera
Matt Dunstone

Final
(EE)
Lukas Klima
Mingjie Yuan

Final
(7)
Sergei Glukhov
Daniel Magnusson

Final
(8)
Yangsong Ji
Jan Hess

Final
(7)
Newfoundland Time (NT)
W: Boost National
Conception Bay South, Newfoundland / Labrador
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Kerri Einarson
Silvana Tirinzoni

Final
(7)
Rachel Homan
Jennifer Jones

Final
(7)
Newfoundland Time (NT)
M: KW Granite U18 Boys Spiel
Kitchener-Waterloo, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Samuel Strouse
Carter Bryant

7th
Evan Roitz
Kyle Stratton

7th
Landan Rooney
Jacob Jones

7th
Eastern Time (ET)
M: Manitoba Viterra - Winnipeg Regional
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Daniel Michalchuk
Paul Scinocca

Final
(9)
Kelly Lauber
Tyler Drews

Final
(8)
Mark Lukowich
Wayne Ewasko
10 
Final
(5)
Troy Hamilton
JT Ryan
10 
Final
(10)
Central Time (CT)
W: Dakota Challenger Spiel
Lakeville, Minnesota
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Ann Podoll
Kim Rhyme

3rd
Central Time (CT)
M: Dakota Challenger Spiel
Lakeville, Minnesota
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Dominik Maerki
Jed Brundidge

5th
Central Time (CT)
W: KW Granite U18 Girls Spiel
Kitchener-Waterloo, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Charlotte Johnston
Catherine Eadie

6th
Kielen Scrimgeour
Hailey Money

6th
Calleigh Barton
Caitlin Everly

6th
Eastern Time (ET)
M: CurlON Men's Cash Spiel - RCMP
Omaha, Nebraska
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Colin Dow
Frank O'Driscoll

Final
(6)
Steve Allen
Greg Balsdon

Final
(8)
Central Time (CT)
W: CurlON Women's Cash Spiel - Midland
Midland, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jaclyn Peters
Katelyn Wasylkiw

Final
(8)
Eastern Time (ET)
W: Viterra Saskatchewan Women's Challenge
Tisdale, Saskatchewan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Sherry Just
Chantelle Eberle

Final
(10)
Mandy Selzer
Shalon Fleming
12 
Final
(9)
Amber Holland
Kourtney Fesser

Final
(6)
Sherry Anderson
Ashley Howard

Final
(10)
Central Time (CT)
W: BC Scotties Open Event #1
Tunnel Town, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Kayte Gyles
Taylor Reese-Hansen

Final
(9)
Brette Richards
Karla Thompson

Final
(6)
Pacific Time (PT)
M: BC Mens - Lower Mainland Playdowns
Tunnel Town, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Brad Rebman
Stephen Schneider

Final
(6)
Dean Joanisse
Cody Tanaka

Final
(7)
Shane Bourdage
Rob Dennis

12 
Final
(10)
Branden Reimer
Dayne Gagnon

10 
Final
(EE)
Pacific Time (PT)
M: BC Mens - Kootenay Playdowns
Castlegar, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Chris Medford
Bill van Yzerloo

Final
(8)
Pacific Time (PT)
M: CurlON Men's Cash Spiel - Acton
Acton, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Richard Krell
Rob Lobel

Final
(8)
John Willsey
Charlie Richard

Final
(8)
Central Time (CT)
M: Dumfries Challenger Series
Dumfries, Scotland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Lucien Lottenbach
Jaap van Dorp

Final
(7)
Simon Gempeler
Robin Brydone
 
 

Greenwich Mean Time (GMT)
M: BC Mens - Okanagan Playdowns
Penticton, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Matt Tolley
Mark Longworth

Final
(EE)
Pacific Time (PT)
M: BC Mens - Island Playdowns
Victoria, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Matthew Blandford
Jason Montgomery
12 
Final
(9)
Default (ET)
M: BC Mens - North Playdown
Quesnel, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Brady Waffle
James Blanchett

Final
(8)
Pacific Time (PT)
M: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
Inuvik, Northwest Territories
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Adam Naugler
Sawer Kaeser

Final
(9)
Default (ET)
W: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
Inuvik, Northwest Territories
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Tyanna Bain
Cassie Rogers
10 
Final
(9)
Mountain Time (MT)
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 3
Sochi, Russia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs

Curling Scores

M: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Sat, Dec 15 -- 7:30pm NT
Bruce Mouat
Kevin Koe

Final
(8)
Glenn Howard
Ross Paterson

Final
(EE)
Click Event to Show Scoreboard
M: Boost National
W: Qinghai Curling Elite
M: Qinghai Curling Elite
W: Boost National
M: KW Granite U18 Boys Spiel
M: Manitoba Viterra - Winnipeg Regional
W: Dakota Challenger Spiel
M: Dakota Challenger Spiel
W: KW Granite U18 Girls Spiel
M: CurlON Men's Cash Spiel - RCMP
W: CurlON Women's Cash Spiel - Midland
W: Viterra Saskatchewan Women's Challenge
W: BC Scotties Open Event #1
M: BC Mens - Lower Mainland Playdowns
M: BC Mens - Kootenay Playdowns
M: CurlON Men's Cash Spiel - Acton
M: Dumfries Challenger Series
M: BC Mens - Okanagan Playdowns
M: BC Mens - Island Playdowns
M: BC Mens - North Playdown
M: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
W: North of 60 Medical Solutions NWT Junior Championships
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 3
Default (ET)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
The Curling Oasis Gets Even Hotter

The Curling Oasis Gets Even Hotter

Just a few short months ago, Sweden's Niklas Edin and Canada's Brad Gushue rocked the curling world in epic style in Las Vegas.

Curling Blogs

  • ONTARIO CURLING COUNCIL: Watch ; Learn; 5 Steps to Consciously...
  • Facebook Feed

    To top ↑